Regulamin konkursów / Rodo

******************
REGULAMIN KONKURSÓW- ROZDAŃ:

Które są organizowane na blogu: Książki Moni oraz fanpage'u bloga. 


 1.Organizatorem konkursu jestem ja, autorka bloga Książki Moni
2. Termin nadsyłania zgłoszeń widnieję na banerze konkursowym. 
3. Wyniki zostaną ogłoszone do 7 dni od daty zakończenia konkursu.
4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na fanpage bloga jako komentarz pod banerem konkursowym. Jeśli konkurs jest organizowany na blogu, to wyniki zostaną ogłoszone również na blogu. Adresy proszę wysyłać na
e-mail szulikmonia@interia.eu
lub w wiadomości prywatnej na fanpage'u, w ciągu 5 dni od dnia ogłoszenia wyników.
5.Udział w konkursie mogą wziąć osoby zamieszkałe na terenie Polski.
6. Warunki uczestniczenia w konkursie, są podane w poście konkursowym. Zapraszanie znajomych do zabawy nie jest obowiązkowe (ale mile widziane)
7. Udostępnienie i polubienie posta konkursowego nie jest obowiązkowe.
8. Nagroda zostanie wysłana w ciągu 30 dni od dnia ogłoszenia wyników. 
9. Opis nagród (szczególnie jeśli jest ich kilka) znajduję się w poście konkursowym, w razie wątpliwości proszę o kontakt.
10.Udział w konkursie jest dobrowolny.


11.Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu.

12. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu.
13. Facebook nie jest powiązany z konkursami.
14. Nagrody nie mogą być przekazywane lub wymieniane na wartość pieniężną.
15. Adres należy podać -tylko i wyłącznie- z konta wygrywającego.
DANE DO WYSYŁKI:
Podając dane do WYSYŁKI należy podać również tytuł wygranej książki! Adres i nr. telefonu zostanie wykorzystany, tylko i wyłącznie, w celu wysyłki nagrody. 
  
Bardzo proszę o dołączenie do obserwatorów bloga.

*************************
Rodo

25 maja 2018 r. wejdzie w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych, czyli RODO. Informuję, że wchodząc na mojego bloga Książki Moni przyjmujesz do wiadomości poniższe:
1) Administratorem ww. strony jest osoba fizyczna, Monika Szulc szulikmonia@interia.eu
2) Każdy kto zostawia komentarz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w postaci: imienia i nazwiska lub nick’a.
3) Podanie danych przez Użytkownika zawsze jest w pełni dobrowolne.
4) Administrator informuje, że stosuje na swoich stronach widgety pokazujące działania podejmowane przez niego na innych stronach, głównie na stronie Facebook.
5) Administrator powierza sporadycznie dane firmie Facebook - gdzie znajdują się strony FP (głównie), oraz Wydawnictwom w celu, tylko i wyłącznie, wysyłki nagród.
6) Biorąc udział w organizowanych przez Administratora konkursach, wyrażasz zgodę na:
a) publikację swoich danych - imię i nazwisko lub nick - w celu ogłoszenia zwycięzcy
b) przetwarzanie danych osobowych (imię, nazwisko, adres pocztowy, nr telefonu i inne) wyłącznie dla celów konkursowych.
7) Ww. dane zostaną wysłane przez Zwycięzcę do Administratora poprzez mail: szulikmonia@interia@interia.eu lub "wyślij wiadomość" na profilu na Facebooku, a po wysyłce nagrody i/lub potwierdzeniu jej odebrania, zostaną usunięte. Dane osobowe uczestników konkursu są przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu i tylko do momentu wysyłki nagrody lub do czasu przekazania ich ewentualnemu Sponsorowi nagród, jeśli to on dokonuje wysyłki.
Dane przetwarzane będą na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
11 komentarzy: