czwartek, 16 lipca 2015

"Kochając pana Danielsa" Brittainy C. CherrySą książki, o których nie należy dużo mówić, tylko przeżywać i dzielić się emocjami, które po sobie zostawiły. Do takich zjawiskowych powieści zalicza się „Kochając pana Danielsa”. 

Wow, tylko to nieustannie ciśnie mi się na usta. Historia związku uczennicy i nauczyciela. Jeśli ktoś myśli, że to już było i ta książka go nie zaskoczy, to powinien niezwłocznie wymazać swoje pojęcie na ten temat. Ashlyn i Daniel nauczą was wiele o życiu, począwszy od śmierci do życia i tak naprawdę odpowiedz na pytanie, co jest łatwiejsze, życie czy śmierć?  Nie jest takie proste. Ta dwójka cierpi, płacze, śmieje się i kocha z tak porażającą intensywnością, że przeżywałam tę historię w równym stopniu, co Ashlyn i Daniel. Bohaterowie szukali swojego złota, czyli najbardziej wartościowej rzeczy, która sprawia, że są szczęśliwi, ja również odnalazłam swoje złoto w postaci tej książki. Pani Brittainy C. Cherry sprawiła, że stałam się bardzo bogatym człowiekiem. Musicie przeczytać, by zrozumieć wyjątkowość tej powieści, która zabierze was w piękną i bolesną drogę, w której nie zabraknie szczerego śmiechu.

Obiecuję, że historia Ashlyn i Daniela zapada w pamięci! Na zawsze, zawsze!
6+!/6

5 komentarzy:

 1. Mam juz tą książkę, nie mogę sie doczekać! Jestem w nastroju na takie historie :)

  withcoffeeandbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Było nie było a ja takiej historii w postaci książki jeszcze nie widziałam xd w telewizji owszem taki związki ale książka? Książka naprawdę może być świetna i ta twoja ocena z wykrzyknikiem. :D
  http://kochamczytack.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nominowałam Cię do Tagu albo/albo
   http://kochamczytack.blogspot.com

   Usuń
 3. Kolejna niezwykle pozytywna recenzja tej powieści... aż ciężko przejść obok niej obojętnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi kusząco :)

  OdpowiedzUsuń