wtorek, 28 lipca 2015

„Porządek rzeczy” PAOLA CAPRIOLO- zapowiedź"Sabrina ma za sobą bolesną przeszłość, przed sobą ogromne chęci na sukces. Dziewczyna została sama na świecie, ale los, który odebrał jej w życiu prawie wszystko, zdaje się wreszcie odwracać. Właśnie została zatrudniona w wymarzonej firmie Desire, która obiecuje spełnić wszelkie pragnienia swoich klientów. Sabrinę rozpiera duma. W nowej pracy jest odpowiedzialna za pisanie bajek dla najmłodszych użytkowników sieci. Jednak pod fałszywie lśniącą fasadą tego doskonałego świata mnożą się sprzeczności. Bajki pisane przez dziewczynę to w rzeczywistości puste wypełniacze do reklam. Ofertę Desire przepełnia brutalna przemoc udająca rozrywkę, wreszcie zadziwia łatwość z jaką firma pozbywa się starszych pracowników nie do końca idących z duchem tych nowych, przerażających czasów. Prawdziwe życie, poza złotą wieżą Desire, jest trudniejsze niż się wydaje. Dopiero niespodziewane i niestety fatalne spotkanie pozwoli Sabrinie otworzyć oczy, które do tej pory z uporem zaciskała. M. pojawi się nagle, tak od niej inny, tak zagadkowy...

Na ścianie w siedzibie Desire wisiał ogromny napis MYŚLĘ POZYTYWNIE. Żaden z pracowników nigdy nie śmiał przeciwstawić się tej zasadzie.

PORZĄDEK RZECZY – Sabrina po raz pierwszy w życiu zdała sobie sprawę, że nie zna znaczenia tych słów."Premiera:  17 sierpnia 2015 r.4 komentarze:

 1. Zapowiada się interesująco :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również oczekuję na tę książkę. Już się nie mogę doczekać kiedy wyjdzie :)
  Pozdrawiam :)

  http://kochamczytack.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Już nie mogę się doczekać ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogromnie mnie zaciekawiła ta pozycja, muszę mieć ją na oku :)

  OdpowiedzUsuń