czwartek, 12 maja 2016

[ODSŁONA 4] Tajemnicza okładka ujawniona !!!

Tak prezentuję się okładka, której fragmenty pojawiały się w ostatnich dniach. Premiera 2 czerwca! Kto czeka? Nie szczędźcie komentarzy! :)
Trzymający w napięciu thriller archeologiczny.
Tempo akcji napędzają spektakularne pościgi przez malownicze wyspy Morza Egejskiego, gdzie trudna do okiełznania chciwość prowadzi bohaterów do zbrodni.
Jeśli masz na sumieniu ciężki grzech albo zrobiłeś coś poza prawem, za wszelką cenę starasz się zatrzeć ślady. Kiedy bezkarnie ci się udaje, wpadasz w szpony chciwości.
Tylko nieliczni wiedzą, że wybitna archeolog Simona Brenner przy okazji jest świetnie zakamuflowaną złodziejką. Kradnie dzieła sztuki i sprzedaje kolekcjonerom za grube miliony. Chciwość kieruje uwagę Simony na złoty diadem Heleny Trojańskiej, odkopany pod koniec XIX w. przez Heinricha Schliemanna. Kobieta opracowuje doskonały plan zuchwałej kradzieży życia i pewna siebie wyjeżdża do Turcji. Sprawy komplikują się, gdy na wykopaliskach w nieznanych okolicznościach znika jej były kochanek Ivan, a porywacze przesyłają Simonie jego palec.
Czy wrodzony instynkt, siła i spryt sprawią, że Simona uwolni Ivana z rąk oprawców, znajdzie swój skarb i wyjdzie z tego cało?
 

7 komentarzy:

 1. Od początku wiedziałam, że to Chciwość, a na kisążkę czekam. Pozdrawiam Kamila

  OdpowiedzUsuń
 2. Empik jednak nie kłamał ;) Czekam na książkę, chętnie ją przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam z niecierpliwością - cos w moich klimatach ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam, bo zapowiada się świetnie :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Tytuł już dano odgadnięty, ale to dopiero teraz czytam pierwszy raz opis. Już gdzieś pisałam, że byłam pewna, że to będzie krwawa książka, z morderstwem w tle. Nie liczyłam na Panią archeolog, więc tym bardziej jestem ciekawa treści ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Okładka bardzo mnie zainteresowała. Tytuł zaciekawił, ale jak teraz czytam opis to po prostu muszę to przeczytać. Pani archeolog może być bardzo, bardzo ciekawa ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Muszę koniecznie przeczytać tę książkę.

  OdpowiedzUsuń