sobota, 4 czerwca 2016

Rozwiązanie wielkiego konkursu! Zrób prezent sobie lub bliskiej osobie!Kochani czytelnicy, wykazaliście się niezwykłą pomysłowością i choć bardzo bym chciała, to nie wszystkich mogę nagrodzić. 


Książki dla siebie otrzymuję:

Limonette ! za kreatywność, która urzekła nawet mojego męża!


Książki dla bliskiej osoby otrzymuję:

Marlena Jabłońska   za miłość i szczerość!


Szczęście w losowaniu dopisało:
Gratuluję z całego serca!


23 komentarze:

 1. Ojejku! Dziękuję bardzo, bardzo serdecznie! Na pewno każda książka zostanie przeze mnie i moich bliskich przeczytana od deski do deski, kolorowanka pokolorowana, a każda inna rzecz z paczki jak najlepiej wykorzystana :)

  I pozdrowienia dla męża :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mąż dziękuję i również pozdrawia :) Życzę wspaniałych przygód z bohaterami książek.

   Usuń
 2. Więc nie trzeba było ani lubić, ani udostępniać...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trzeba, ale jak ktoś nie ma fb to nie znaczy, że nie może wziąć udziału w konkursie. oczywiście jeśli co druga osoba by pisała, że nie ma fb to już by było podejrzane :)

   Usuń
  2. A w tym konkursie aż dwie zwyciężczynie nie miały?... Poza tym, można było udostępnić film, a Limonette ma profil na Youtube (na nim był przecież konkursowy filmik), a Twojego filmu też nie udostępniła...

   Usuń
  3. co się tyczy głównych zwycięzców, to zachowałam się jak stalker i po otrzymaniu adresów, sprawdziłam czy osiadają fb. Pani Liomnette pod wieloma kombinacjami nie znalazłam, więc ufam, że nie ma. Praca była bardzo dobra. po tym konkursie już w zgłoszeniach daję ustęp z linkiem do udostępnienia, więc wątpliwości w innych konkursach się nie pojawią.

   Usuń
  4. Na fanpage`u napisałaś odnośnie tego konkursu " tylko uczestnicy spełniający wszystkie warunki będą brali udział w konkursie (...) należy udostępnić post konkursowy lub post z filmem na YouTube" -Limonette nie zrobiła ani tego ani tego, chociaż konto na Youtube ma. Zaś Ribon ma na Facebooku konto jako Klaudia Bonnemort - nie wiem, czy polubiła Twój fanpage, ale w każdym razie nic u siebie nie udostępniła. Po prostu uważam, że to nie w porządku, jeżeli wszyscy przestrzegają kolejnych punktów regulaminu (ja np. skrupulatnie sprawdzałam, czy lubię każdego sponsora, przy czym jednego naszukałam się długo i bezskutecznie), a później okazuje się, że wystarczyło się zgłosić...

   Usuń
  5. Ribon post udostępniła tu: https://web.facebook.com/klaudia.banachowska
   Tą drugą sytuację, jeszcze wyjaśniam :)

   Usuń
  6. Pani Limonette udostępniła informację na swoim blogu.

   Usuń