sobota, 16 lipca 2016

Konkurs: Wygraj niezbędnik książkoholika!

Zapraszam serdecznie na konkurs, w którym do zgarnięci cudny pakiecik!
Konkurs znajdziecie TU!


OPIS NAGRÓD:

Stwórz energetyzujące, tęczowe ilustracje, dostosowując się do prostych kodów kolorystycznych i zanurz się w fantastyczny świat intensywnych barw. Każda strona to indywidualne dzieło sztuki z wielobarwnymi motywami zwierząt lub zabytków z całego świata. Każda skończona kolorowanka to uczta dla oczu, którą można wyciąć i powiesić dzięki zadrukowanym jednostronnie kartom.
  • odkryj paletę barw, dostosowując się  do prostych kodów kolorystycznych
  • stwórz własne dzieła sztuki – od świata zwierząt po zapierające dech w piersiach krajobrazy
  • wytnij i umieść ulubione obrazki w domowej galerii
 Kolorowanka dostępna TU! 
***
 ,,Niebo w Kruszonce" autorstwa Moniki A. Oleksy, to pachnąca drożdżowym ciastem posypanym kruszonką historia o kobiecie, której dotychczas uporządkowane życie musi obrócić o 180 stopni. Opowieść przedstawia problem, który coraz częściej spotykany jest w Polskich domach. Mąż, ojciec postanawia wyjechać za granicę w poszukiwaniu pracy zostawiając w kraju żonę wraz z dziećmi. W powieści Moniki A. Oleksy znajdziemy wszystko to co dzieje się w głowie żony, matki. Jej rozterki, natłok myśli, obawy które towarzyszą temu wydarzeniu, oraz wszelkie próby poradzenia sobie z nową sytuacją. Pisana przyjemnym i delikatnym piórem książka z pewnością znajdzie wiele zwolenniczek, być może nawet tych znajdujących się w podobnej sytuacji. 
Książka dostępna TU!
***
 Stella to nie jest moje prawdziwe imię.
Thunder Basin w Nebrasce nie jest moim prawdziwym domem.
To nie jest moje prawdziwe życie.

Po tym jak byłam świadkiem groźnego przestępstwa, zostałam objęta programem ochrony świadków i wysłana do spokojnego miasteczka na końcu świata. Moje życie rozpadło się na milion kawałków. Nie potrafię się tu odnaleźć. Miałam rozpocząć ostatni rok liceum. Miałam być z chłopakiem, którego kocham, ale zostaliśmy rozdzieleni. Teraz w moim życiu pojawił się ktoś inny - czy mogę mu zaufać? Coraz trudniej jest mi ukrywać uczucia. Coraz trudniej jest też kłamać...
Im bardziej czuję się bezpieczna, tym większe grozi mi niebezpieczeństwo. 
Książka dostępna TU! 
***
Bardzo dobrej jakości, bezdrzewne kredki.
***
Metalowa zakładka. 

1 komentarz: