środa, 2 marca 2016

"Puzzle- pojazdy" Jacek BoneckiJacek Bonecki to znany artysta, fotograf, pasjonat motoryzacji oraz podróżnik. Dzięki swojej miłości do aparatu, mamy możliwość podziwiana jego autorskiej serii „Puzzle-Pojazdy”. Składa się ona z pięciu wzorów:

- quad
-raptor
-ciężarówka
-motocykl
- polaris

W moje ręce trafiły te ostatnie, czyli „polaris”. Zdjęcia wykorzystane do zrobienia puzzli pochodzą z najróżniejszych miejsc na świecie. „Polaris” wykonano w Polsce, co potwierdza, że i u nas są piękne i warte uwagi miejsca.

Puzzle składają się z 500 elementów, całkiem sporo i są odpowiednie dla dzieci, które ukończyły dziesięć lat. Górnego limitu niema, dlatego również dorośli mogą bawić się tą oryginalną kolekcją. Wzory są barwne i dość trudne, dzięki czemu po ułożeniu puzzli odczuwa się niebywałą satysfakcje.  Z pewnością jest to niebanalna gradka dla miłośników motoryzacji oraz przyrody, w szczególności ucieszą się chłopcy, dla których taki ułożony obraz może stać się ozdobą pokoju. 

Chwilami puzzle stanowiły nie lada wyzwanie, a mózg pracował na najwyższych obrotach. Dla młodszych jest to idealny sposób na ćwiczenie pamięci i zdolności manualnych. Puzzle zostały uzupełnione o kolekcję zdjęć, wystarczy ściągnąć darmową aplikację Top2c, dzięki której można pobierać dodatkowe obrazy, kody rabatowe i wideo. Jak najbardziej polecam.

Pan Jacek Bonecki jest znany z gier memory, które są skierowane do młodszych odbiorców, oraz świetnej gry planszowej „Mój Dakar”. Warto zwrócić na nie uwagę.

Puzzle ukazały się nakładem Edipresse
 Puzzle dostępne na: Empik.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz