poniedziałek, 28 marca 2016

"Wzory geometryczne. Praktykowanie uważności przez sztukę kolorawania" ANDY PACIOREK- recenzjaKażda kolejna kolorowanka, coraz bardziej rozbudza moja sympatię do tego niebanalnego zajęcie. 

„Wzory geometryczne. Praktykowanie uważności przez sztukę kolorowania” to doskonała kolorowanka dla początkujących. Jak sam tytuł sugeruję, praca składa się z różnych obrazków z wykorzystaniem figur i wzorów geometrycznych. Znalazły się w niej również takie, w których były wykorzystane motyle oraz ważki i były moimi ulubionymi.

128 stron, z czego połowę stanowią kolorowanki, gdyż znajdują się tylko na jednej stronie. Na drugiej znajdziecie mądre i refleksyjne cytaty, która wprawiają w zadumę i skłaniają do zastanowienia się nad różnymi aspektami życia. Ponieważ kolorowanki znajdują się na jednej stronie nie trzeba się przejmować, że coś przebije i zniszczy inną pracę, dlatego do woli można korzystać z pisaków i cienkopisów. Już kilka razy kolorowałam i wiem, że kredki to najważniejszy czynnik wpływający na wygląd ukończonej pracy. Jeśli, ktoś wie, że będzie
kontynuował to zajęcie, warto zainwestować w profesjonalny zestaw, lecz początkującym w zupełności wystarczą kredki bambino. Z kredkami ołówkowymi bywa różnie i większość nie zdaję egzaminu. Przez przypadek, w małym sklepiku kupiłam córce kredki trójkątne. Pakiet sześciu kolorów i kiedy sprawdziłam jak kolorują, byłam zdziwiona. Kosztowały dokładnie 3,60 a pigmentacja jest bardzo dobra, bezwstydnie je przejęłam, ponieważ sprawdzają się doskonale i żałuję, że nie było większych zestawów. . Warto poćwiczyć cieniowanie, pamiętajcie by obrać jeden kierunek, w którym pędzie pada cień.

„Wzory geometryczne. Praktykowanie uważności przez sztukę kolorowania” to sympatyczna kolorowanka z niezbyt skomplikowanymi wzorami, lecz ukończone prace satysfakcjonują i robią wrażenie Przy tej kolorowance bardzo łatwo się zrelaksować. Polecam 4+/6 
 Dziękuję!

Kolorowanka dostępna TU!


1 komentarz: