poniedziałek, 28 marca 2016

"Real" Katy Evans- recenzjaRemington Tate jest bokserem zajadłym i nieprzewidywalnym. Brooke Dumas to była biegaczka, która poświęciła się karierze rehabilitantki. Kiedy ich drogi krzyżują się, namiętność wybucha, lecz łączy ich nie seks, a interesy. Brooke dostaję bardzo korzystną ofertę pracy. Ma zostać rehabilitantką sportową sławnego boksera. Czy pożądanie przerodzi się w coś więcej, a może sekrety Remy’ego zniszczą marzenia o wielkiej miłości? 

Remington Tate jest ucieleśnieniem kobiecych marzeń. Potężny, przystojny i charyzmatyczny. Kobiety dosłownie mdleją u jego stóp i nie umiem ocenić na ile to jest prawdopodobne. Sama nigdy nie pałałam uwielbieniem do żadnego aktora czy sportowca. Wolę wzdychać do bohaterów książek i być może gdyby jakiś postanowił się ucieleśnić, miałabym możliwość poznania swojego szaleństwa.   Nie spotkałam również takich osób i dlatego te wszystkie wrzeszczące kobiety mnie irytowały. Były w stanie zrobić wszystko dla kilku chwil z Remingtonem. Jest to postać, do której nie od razu zapalałam sympatia. Na początku wręcz go nie lubiłam. Impulsywny awanturnik, który robi to, na co ma ochotę. Kiedy jego sekret został ujawniony moje poglądy uległy diametralnej zmianie. Pomysł na jego bokserską karierę oraz problemy osobiste, były dla mnie czymś nowym i ta oryginalność jest bardzo cenna, szczególnie, że większość erotyków to sztampowe do bólu powieści.  Brook rozpala się momentalnie w obecności boksera, lecz jest rozsądną dziewczyną. Stara się go chronić i wspierać. Ma wile zalet, jednak nie wiem jak bardzo byłaby doprze przedstawiona, to Remy jest tak dominującą osobą, że w całości skupia na sobie uwagę czytelnika. 

Akcja szybka, usiana ciekawymi walkami i burzliwymi konfrontacjami. Tournée ukazuję nie do końca piękny, sportowy świat. Dzięki narracji z perspektywy bohaterki łatwo wczułam się w sytuację dziewczyny, lecz z chęcią przeczytałabym więcej rozdziałów, w których Remy relacjonuje wydarzenia. Jego zmiany nastroju i sposób myślenia są zagmatwane i możliwość splądrowania jego myśli jest bardzo, ale to bardzo kusząca.

Erotyki mają to do siebie, że często są podobne. Ten taki nie jest, to czysty oryginał. Sceny seksu gorące i namiętne, więc nie mogę nic zarzucić tej książce. Czyta się ją w zawrotnym tempie, a przyjemny język, który momentami jest dosadny, idealnie oddaję klimat powieść. 

„Real” to erotyk z górnej półki. Powieść jest fabularnie genialna! Miłość do Remingtona rozpala się stopniowo, lecz kiedy zapłonie w pełni, już nigdy nie zgaśnie.
Polecam 5/6

Dziękuję!!!
Książka dostępna TU!

9 komentarzy:

 1. Och, bardzo chcę przeczytać :) Skoro to oryginał to tym bardziej ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. O książka naprawdę ciekawa, rzadko takie czytam i chętnie sięgnę. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Po erotyki sięgam naprawdę rzadko... i nie jestem pewna czy sięgnę po ten... choć nie mówię stanowczo "nie" ;)

  Pozdrawiam
  ksiazki-inna-rzeczywistosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie ta książka dosyć poważnie nadszarpnęła psychicznie. Tego typu powieści, z miłością, namiętnością, pasją są dla mnie 'szkodliwe' bo po prostu zazdroszczę głównym bohaterkom takiego życia ;)

  Real to naprawdę fantastyczna pozycja, Mine jeszcze lepsza i nie mogę się już doczekać wersji papierowej, mimo że po tamtej książce chodziłam jak struta przez kilka dni, a później dobiłam się jeszcze Remym... Teraz jestem na odwyku od tej serii i staram się czytać jakieś krwawe kryminały, żeby wyrzucić z siebie tę irracjonalną zazdrość - jak widać kiepsko mi ten odwyk idzie skoro właśnie piszę elaborat pod Twoją recenzją... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też czasami tak mam :) nie chcę czytać jakieś książki, bo zbyt mocno ją przeżywam, ale nie mogę się powstrzymać :)

   Usuń
 5. Ta książka musi się znaleźć na mojej półce, tylko jeszcze nie wiem jakim sposobem. Tyle osób tak pozytywnie się o niej wyraża, że już nie mogę się doczekać kiedy ja będę miała okazję ją przeczytać. Lubię erotyki kiedy są dobrze napisane i czuję, że w tej książce właśnie to dostanę :)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Erotyk z górnej półki? Jestem zdecydowanie na TAK! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobrze, że sceny seksu są umiejętnie napisane. To lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jestem pod wielkim wrażeniem, jest po prostu fantastyczna, dawno nie czytałam czegoś równie wciągającego, naprawdę wysokiej klasy seria i nie mogę się doczekać dalszych części :) nie da się nie kochać Remiego :)

  OdpowiedzUsuń