czwartek, 28 kwietnia 2016

Konkurs!!! Zrób prezent sobie lub bliskiej osobie [7książek, 2 kolorowanki, upominki]

 

Wygraj 1 z 2 kartonów po brzegi wypełnionymi książkami, kolorowankami i upominkami. Możesz książki zdobyć dla siebie lub kogoś bliskiego.Zasady:


1.Jeżeli prezent ma być dla Ciebie, w komentarzu napisz:


Dla siebie:  max. 250 słów! Należy napisać dlaczego nagroda ma być dla Ciebie, które książki szczególnie cię zainteresowały. Możecie pisać co tylko chcecie i o czym, byle mnie zaciekawić!


2.Jeśli macie już tę książki, a twoi bliscy nie, to możecie zrobić im niespodziankę! W komentarzu napisz:


Dla bliskiej osoby: max. 250 słów, dla kogo i dlaczego! Proszę również napisać krótkie życzenia, które znajdą się na kartce z życzeniami. Musicie znać adres osoby, którą chcecie obdarować, ponieważ książki zostaną wysłane bezpośrednio do szczęśliwca. 

Udostępnijcie post na Facebooku!


Wśród wszystkich biorących udział zostanie rozlosowany jeden egzemplarz książki „Wyścig”
_______________________________________________________


1. Każdy może zostawić jeden komentarz.

2. Podaj adres e-mail!

3. Zaobserwuj bloga i polub fanpage bloga Książki Moni i sponsorów konkursu !

4. Konkurs trwa od 28.04. 2016r do 30.05.2016r

5. Wybór zwycięzców nastąpi w ciągu 7 dni od dnia zakończenia konkursu.

6. Nagrody zostaną wysłane kurierem w ciągu 14 dni od ogłoszenia wyników.

7. Po otrzymaniu nagrody zrób zdjęcie i pochwal się na fanpage’u bloga (nieobowiązkowe) 
8.  Udział w konkursie mogą wziąć osoby zamieszkałe na terenie Polski.


Szczegółowy opis nagród! 
Każdy karton zawiera ten sam zestaw książek, kolorowanek i upominków.
  
Steampunkowa powieść fantasy czasów feudalnej Japonii.

Po śmierci szoguna imperium pogrąża się w chaosie, a wojna domowa staje się coraz pewniejsza. Yukiko i potężny tygrys gromu Buruu, okrzyknięci bohaterami, spiskują z rebeliantami w celu całkowitego zniszczenia plantacji lotosu i ocalenia kraju od bratobójczej walki. Tymczasem Tancerkę Burzy, zrozpaczoną po śmierci ojca, trawi wściekłość, a jej zdolność słyszenia myśli żyjących istot doprowadza ją na skraj szaleństwa. Czy jedynym ratunkiem jest przyjaźń brata-tygrysa? A może miłość do byłego członka Gildii Lotosu – Kina?
 
Książka dostępna TU!
__________________________________________________________________________________
 
"Książka jest barwną opowieścią o tym, co może się wydarzyć na drodze przemiany, gdy człowiek dokonuje życiowego zwrotu. Po czym zakłada siedmiomilowe buty i wyrusza w świat z biletem w jedną stronę, z planem w głowie i marzeniem w sercu. Opowiadam o spotykanych na drodze życia sprzymierzeńcach i demonach, oraz odnajdywanych skarbach. O wzrastaniu do świadomego życia, poszukiwaniach duchowych, nieoczekiwanych zmianach planów, magii codzienności, radości i śmiałości oraz miłości... Jest osobistą podróżą przez różne czasy życia oraz światy postrzegane zmysłami i niewidzialne. Opisuję prawdziwe historie z krajów, za siedmioma lasami, górami i wodami, zaglądając do Ameryk, Indii, Azji, Afryki czy na półwysep Arabski. Wątek autobiograficzny przeplatam z pradawnymi wierzeniami, magią i mistycyzmem, zachęcając do celebracji codzienności, delektowanie się urodą Ziemi i korzystania z potęgi natury. Dzielę się również prostymi sposobami na szczęśliwe, wielobarwne życie czerpiąc ze źródła własnego doświadczenia".
Joanna Wieczorek

Książka dostępna TU!
___________________________________________________________________________________

Heartland to schronisko dla koni, wtulone między wzgórza Virginii, ale i coś więcej. To miejsce jedyne w swoim rodzaju - gdzie leczone są blizny przeszłości, gdzie przerażone i źle traktowane konie uczą się od nowa ufać ludziom.
"Powroty"
Dla Amy Heartland jest domem. Od dziecka obserwowała, jak jej mama przywraca ufność i nadzieję koniom, które jeszcze nie tak dawno były niebezpieczne i przestraszone. Amy odziedziczyła po mamie talent - umiejętność słuchania koni i rozumienia ich potrzeb. Tragiczny wypadek burzy spokojne życie Amy. Teraz musi trzymać się tego, czego nauczyła ją mama - wiary, że w Heartlandzie mogą zdarzać się cuda.
"Po burzy"
Amy nie widziała Spartana od czasu wypadku - burzowego popołudnia, które na zawsze zmieniło jej życie. Teraz Spartan pojawił się w Heartlandzie. To już nie jest ten sam koń, teraz przepełnia go wściekłość i gniew skierowany ku Amy.
Książka dostępna TU! 
Recenzja TU! 
___________________________________________________________________________________

Nie daj się zwieść pozorom
Britt długo przygotowywała się do wymarzonej wyprawy wzdłuż łańcucha górskiego Teton. Niespodziewanie dołącza do niej jej były chłopak, o którym dziewczyna wciąż nie może zapomnieć. Zanim Britt odkryje, co tak naprawdę czuje do Calvina, burza śnieżna zmusza ją do szukania schronienia w stojącym na odludziu domku i skorzystania z gościnności dwóch bardzo przystojnych nieznajomych. Jak się okazuje, obaj są zbiegami. Britt staje się ich zakładniczką. W zamian za uwolnienie zgadza się wyprowadzić ich z gór.
Gdy dziewczyna odkrywa mrożący krew w żyłach dowód na to, że w okolicy grasuje seryjny morderca a ona może stać się jego kolejnym celem, sprawy przybierają dramatyczny obrót...
Książka dostępna TU! 
Recenzja  TU!
___________________________________________________________________________________

Los czasem płata figle...
Kto powiedział, że konferencje branżowe muszą być nudne? Nawet jeśli tak bywa, to na pewno nie w Las Vegas, mieście, w którym wszystko może się zdarzyć. To właśnie tam pewna poważna młoda osoba, Grace Hamilton, uczestnicząca w Międzynarodowym Zjeździe Studentów Prawa, poznaje Carsona Stingera, aktora z branży erotycznej, z którym spędza kilka upojnych chwil. Ale cóż może na dłużej połączyć dwoje tak odmiennych ludzi, mających całkowicie inne poglądy na świat i życie?
Grace to dziewczyna, która uparcie dąży do realizacji swoich celów, a Carson żyje z dnia na dzień i na niczym szczególnie mu nie zależy. Oboje doskonale wiedzą, że ich drogi skrzyżowały się tylko na chwilę... A jednak nie potrafią o sobie zapomnieć.
Kiedy szczęśliwym zrządzeniem losu wpadają na siebie ponownie, nie mogą odrzucić tej szansy. Zwłaszcza że w międzyczasie oboje nieco dojrzeli, a Stinger porzucił branżę porno na rzecz służby w armii USA. Romans pięknej pani prokurator i przystojnego komandosa nie przypomina sielanki, ale czy życie bez emocji jest ciekawe?
Książka dostępna TU! 
Recenzja TU! 
___________________________________________________________________________________
Zapierająca dech w piersi historia o honorze, miłości, poświęceniu i walce o wolność, która podbiła serca młodych czytelników już w niemal czterdziestu krajach na całym świecie. Laia należy do kasty Uczonych – w bezwzględnym Imperium tacy jak ona są zepchnięci na margines, stale inwigilowani i prześladowani. Aby ocalić brata oskarżonego o zdradę, dziewczyna wstępuje w szeregi buntowników i wyrusza ze śmiertelnie niebezpieczną misją do gniazda zła: zostaje niewolnicą w Akademii szkolącej najwierniejszych, najbardziej bezwzględnych żołnierzy Imperium. Jednym z nich jest Elias. Choć należy do wyróżniających się studentów , w jego sercu narastają wątpliwości, czy rola okrutnego egzekutora jest rzeczywiście tą, jaką chce odgrywać przez całe dorosłe życie. Przypadkowe spotkanie dwojga młodych ludzi nie tylko całkowicie odmieni ich losy, lecz także wstrząśnie posadami świata, w którym oboje żyją.
Książka dostępna TU! 
Recenzja TU! 
___________________________________________________________________________________
 Gorący. Seksowny. Potężny. Bolesny. Prawdziwy.
Pełen żaru, międzynarodowy bestseller, który odziera ze wszystkiego, co wiedziałaś o namiętności…

Remington Tate na ringu i poza nim posiada reputację awanturnika, twarde jak granit ciało oraz dziki, zwierzęcy magnetyzm, który wprawia jego fanki w szał. Lecz od chwili, kiedy spotykają się ich oczy, jedyną kobietą, której pragnie, jest Brooke Dumas. Jego pożądanie jest czyste, nieposkromione i realne.
Zatrudniona, by utrzymywać jego ciało w doskonałej kondycji, Brooke w końcu dostaje dobrze płatną pracę rehabilitantki sportowej, o której zawsze marzyła. Lecz gdy z Remym i jego zespołem objeżdża w trakcie tournée niebezpieczny podziemny bokserski krąg, jej własne ciało ożywa, zbudzone najbardziej pierwotnym z pragnień. To, co zaczyna się między nimi jako zwykły flirt, szybko dla obojga zmienia się w erotyczną obsesję, która obiecuje o wiele więcej.
Jednak ich rozpalona do białości żądza ma również mroczną stronę… Kiedy największy sekret Remy’ego wychodzi na jaw, a rodzinne obowiązki Brooke wymagają działania, czy uda im się przetrwać? Czy może to, co niegdyś wydawało się takie realne, teraz rozpłynie się jak iluzja?
Książka dostępna TU! 
Recenzja TU! 
___________________________________________________________________________________

Pierwsze w Polsce odstresowujące kolorowanie dla dorosłych w formacie kieszonkowym!
Przekrój wszystkich motywów z najsławniejszych kolorowanek świata: zwierzęta, ptaki, kwiaty, mieszkańcy oceanów i dżungli, ogrody, vintage, symbole przytulnego domu. Możesz ożywić te sceny i stworzyć własną kompozycję. I sprawdzić, co najbardziej lubisz kolorować.
Książka w efektownej okładce ze srebrną folią to także elegancki unikatowy prezent dla każdego.
Kolorowanka dostępna TU! 
___________________________________________________________________________________

25 kartek z przekrojem motywów z kolorowanek, które podbijają świat: ogrody, ptaki, zwierzęta, motyle, kwiaty, owoce, serca, symbole przytulnego domu, wzory geometryczne.
SMS? Mail? Nie! Zamiast tradycyjnej widokówki wyślij własną niepowtarzalną kompozycję.
Pozdrowienia czy czułe słowa będą osobiste. A ty odstresujesz się, dasz popis wyobraźni i będziesz miał satysfakcję z własnej kreatywności.
Książka w efektownej okładce ze srebrną folią to także elegancki unikatowy prezent dla każdego.
Kolorowanka dostępna TU! 
___________________________________________________________________________________
Wśród wszystkich uczestników zostanie rozlosowany 1 egzemplarz książki "Wyścig"
 Zapierające dech w piersi połączenie „Gwiezdnych wojen” z „Szybkimi i wściekłymi”.  Naładowana emocjami, oszałamiająca tempem akcji przygodówka, której bohaterowie na długo zapadają w pamięć.

Na kontrolowanej przez korporacje planecie Castra uliczne wyścigi samochodowe to nie tylko dochodowa rozrywka, ale i walka o znacznie wyższą, polityczną stawkę. 17-letnia Phoebe van Zant należy do najlepszych kierowców w stawce, nic więc dziwnego, że każdy chciałby ją widzieć w swoim zespole. Dziewczyna musi się dobrze zastanowić nad wyborem, ale decyzji nie ułatwiają jej ani sercowe rozterki, ani świadomość, że każdy nierozważny krok może doprowadzić do kosmicznej wojny. Czy młoda bohaterka poradzi sobie w skorumpowanym świecie międzyplanetarnej polityki?

Świetnie skrojone postaci z krwi i kości, psychologiczna wiarygodność bohaterów, szaleńcze tempo narracji i międzygwiezdny konflikt w tle sprawiają, że to bez wątpienia jedna z najlepszych książek przygodowych dla młodzieży ostatnich lat.
Książka dostępna TU! 
Recenzja TU!
__________________________________________________________________________________

 __________________________________________________________________________________
          Upominki

Powodzenia!


152 komentarze:

 1. Wybieram zestaw dla siebie!
  A dlaczego? Maj jest bardzo dla mnie pracowitym miesiącem, dlatego taka paczucha książek byłaby idealną odskocznią po tych ciężkich dniach. Do tego 23 maja mam urodziny no i niezmiernie bym się ucieszyła gdybym dostała taki cudowny prezent <3 Dlaczego jeszcze? Ponieważ do zdobycia są książki, które bardzo mnie interesują, jak "Black Ice" Becca Fitzpatrick, która kocham za serię Szeptem i chętnie przeczytałabym bym kolejną jej powieść, jest też "Imperium ognia", który też mnie interesuje ze względu na to, ze niektórzy mówili, że jest tam czworokąt miłosny, a o czymś takim jeszcze nie słyszałam, no i oczywiście te kolorowanki na które mam ostatnią fazę. Mam już trzy, ale im więcej tym lepiej, a do tego dobre kredki, których u mnie właśnie brakuje, a nie wiem jakie inne byłyby dobre :/ Także jest wiele jeszcze innych powodów dla których ta paczuszka mogłaby mnie uradować i wspomóc <3
  email: paulina0942@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. E-mail : patyszkaaa@gmail.com
  Lubię i obserwuje jako Patrycja Fornal
  Udostępniam na FB jako Patrycja Fornal

  Chciałabym wygrać ponieważ książki są moją pasją, powietrzem bez którego nie mogłabym w pełni egzystować. Dzięki książkom mogę podróżować w czasie i przestrzeni, nie ruszając się z wygodnego fotela, a moje życie ma niepowtarzalny smak i aromat, dlatego powieści które by mnie interesowały, to zdecydowanie "Stinger. Żądło namiętności", "Black Ice", "Heartland 1-2 Powroty, Po burzy" i "Wszystkie barwy słońca". Ale szczerze mówiąc która bym Nie dostała będę zadowolona i szczęśliwa!;

  OdpowiedzUsuń
 3. E-mail : patyszkaaa@gmail.com
  Lubię i obserwuje jako Patrycja Fornal
  Udostępniam na FB jako Patrycja Fornal

  Chciałabym wygrać ponieważ książki są moją pasją, powietrzem bez którego nie mogłabym w pełni egzystować. Dzięki książkom mogę podróżować w czasie i przestrzeni, nie ruszając się z wygodnego fotela, a moje życie ma niepowtarzalny smak i aromat, dlatego powieści które by mnie interesowały, to zdecydowanie "Stinger. Żądło namiętności", "Black Ice", "Heartland 1-2 Powroty, Po burzy" i "Wszystkie barwy słońca". Ale szczerze mówiąc która bym Nie dostała będę zadowolona i szczęśliwa!;

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla siebie: Z racji zbliżającej się matury maj będzie dla mnie bardzo stresującym miesiącem, więc taki zestaw byłby dla mnie świetną nagrodą za miesiące poświęcone nauce i szkole. Książki te byłyby dobrym sposobem na odreagowanie stresu, który prześladuje mnie już od kilku miesięcy.;) Chciałabym wygrać ponieważ książki są moją pasją a wśród pozycji do wygrania są książki, które już od dawna chciałabym mieć w swojej kolekcji. Taką książką jest "Real" czytałam już wiele dobrych opinii na temat tej książki więc już nie mogę się doczekać kiedy ją w końcu przeczytam. Kolejnym powodem dla którego chciałabym wygrać jest to, że dzięki tym książką moja kolekcja osiągnęłaby cudowną sumę 200 książek ;D wiem, że to nie aż tak dużo ale i tak jestem z niej dumna.
  email: kamila_1997@interia.eu

  OdpowiedzUsuń
 5. Zestaw dla mnie( wszak zasłużyłam). :-) Gdy dwie nieznośne Panie , ktore żyją we mnie zobaczyły ten konkurs, myslalam , ze oszaleją. Zaczęły krzyczeć jedna przez druga, ze one chcą te ksiazki i juz. Obie chcą nacieszyć oczy , jedna wybrała faceta z Reala, druga Bratobojce. Ja wole nacieszyć dusze, ale juz nic nie mówiłam , tylko potwierdziłam, ze miec w domu taki zestaw, to było by cos. Kobiety, o których pisze sa wredne, przebiegle i zrobią wszystko, by dopiąć swego. Jedna ma na imie Lenistwo, druga Silna wola. Lenistwo jest bardzo uparta, każdego ranka próbuje sprowadzić mnie na manowce. Szepcze do ucha, nie wstawaj , polez jeszcze, zjedz to ciacho, jutro zaczniesz byc zdrowa. Silna wola, to wariatka , siła wyciąga mnie z lozka, wmawia, ze woda smakuje jak kieliszek Bayleysa a czekolada jest okropna. Ta to ma sile perswazji- tak mi jęczy nad uchem, ze przeważnie ustępuje i pije ta wodę przegryzając jabłkiem, zamiast czekolady z kawa:-). Postanowiłam nagrodzić siebie, bo cos mi sie od życia nalezy. Codziennie mecze sie z tymi babami w mojej głowie, ze stresu schudłam juz 20 kilo ( z tego sie akurat cieszę:-) , wiec pora zadbać o zdrowie psychiczne. Jak one dostaną te ksiazki, to wreszcie bede miała chwile spokoju i nie zwariuje:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla kogoś:
  Te książki chciałabym podarować mojej siostrze - najbliższej i chyba najważniejszej osoby w moim życiu, która zawsze znosiła moje humory, pomagała, kiedy tylko potrzebna mi była pomoc, potrafiła pocieszyć mnie w trudnej chwili i śmiać się do rozpuku nawet z najbardziej kiepskich żartów wypowiedzianych przeze mnie. Tymi książkami chciałabym obdarować ją, ponieważ zasługuje na bardzo wiele; szczególnie, że jest dla mnie dostępna zawsze i nawet jeśli nie ma czasu dla siebie, znajduje go dla mnie. Kocham ją, dlatego raz w życiu ja mogę z czegoś zrezygnować na rzecz jej :)

  A tutaj życzenia:

  Kochanej siostrze, która zasłużyła na o wiele więcej niż mogłaby przypuszczać. Dziękuję za wszystko - Gabriela.

  gabolek000@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obserwuję jako: Gab riela
   Na facebooku: Gabriela M.

   Usuń
 7. E-mail: nikola.anna12@nteria.eu
  Lubię i oberwuję jako Nikola z Nazwiskiem
  Lubię na Fb jako Liliana Przetysiak

  Dla bliskiej osoby

  Chciałabym wygrać to magiczne pudełeczko skrywające tyle szczęścia dla kogoś z mojej rodziny, ale nie dla byle kogo, bo dla mojej mamy. Za co? Za uśmiech, za pyszne obiady, za dobrą radę, za odwagę, za troskę, za miłość, po prostu za wszystko. Nawet teraz, kiedy nie mieszkam z nią, codziennie dzwonie nie dlatego, że coś od niej, bo po to, aby jej podziękować, powiedzieć co słychać i na koniec dodać "kocham cię". Mama wiele przeszła, mąż (a mój ojciec) alkoholik, ale nie chce mi się rozpisywać na właśnie ten temat,grunt jest taki, że chciałabym podziękować za tą siłę, która ukształtowała mój charakter. Moja rodzicielka uwielbia czytać, to właśnie ona zaraziła mnie tą pasją. Jeszcze raz, dziękuję mamusiu za wszystko!

  Życzenia:
  Mamuciunieńko (pamiętasz?:) )
  Wszystko, co piękne i wymarzone,
  niech w Twym życiu będzie spełnione.
  Niech życie słodko płynie,
  a wszystko, co złe, niech szybko minie.

  Dziękuję ci za to, że pomogłś mi dojść do końca tunelu, zwanego dziecińtwem i mimo ciężkiego życia ciągle się uśmiechasz ❤

  OdpowiedzUsuń
 8. E-mail: desarrii@gmail.com
  Obserwuję jako: Desari
  Lubię fanpage jako: Martyna Piętka
  Udostępniłam banner na fb jako: Świat pełen liter
  Dla bliskiej osoby: Właściwie to dla bardzo bliskiej. Chciałabym ten prezent podarować mojej mamie. Wiem, że już dawno nie dostała żadnego prezentu niespodzianki i na pewno by się z niego ucieszyła. To smutne jak często zapominamy o naszych bliskich. Wiem, że ja też to często robię. Dlatego chciałabym jej sprawić ten prezent. Moja mama tak jak ja uwielbia czytać. Ostatnio mi nawet mówiła, że z chęcią by coś nowego przeczytała. Nie zawsze ma na to czas ale sądzę, że na te książki by go znalazła. Chciałabym aby te powieści były dla niej odskocznią od problemów życia codziennego. Żeby chociaż na te kilka wieczorów mogła zapomnieć o wszystkich złych momentach jakie ją spotykają. Właśnie dlatego chciałabym aby ten prezent trafił właśnie do niej.

  Życzenia: Najdroższej mamie, na chwilę odetchnienia od życia codziennego. Za ciężką pracę jaką włożyła w wychowanie mnie. Dziękuję, że dzięki tobie jestem tym kim jestem. Kocham cię. Martyna.

  OdpowiedzUsuń
 9. E-mail: a.flusz@gmail.com
  Obserwuję jako: Souvenirmaniac
  Lubię i udostępniam na fb jako: Aleksandra Flasza

  Dla siebie:

  Kiedy mi smutno,
  Kiedy mi źle,
  Dobrą lekturą
  Pocieszam się.

  Gdy jest nerwowo,
  Gdy jest drażliwie,
  Kolorowanki biorę,
  I koloruję.

  Gdy jestem głodna,
  Czy rozzłoszczona,
  Jem czekoladę,
  I jestem spełniona!

  OdpowiedzUsuń
 10. Wybieram ten cudny zestaw dla siebie! Żadnej z tych książek nie czytałam. A i rodzina i znajomi też się pewnie by dorwali!
  "Bratobójca" - steampunkowa powieść fantasy, książki z takiego gatunku jeszcze nie czytałam. A nigdy nie zamykam się na żaden gatunek, każdemu daję szansę.
  "Wszystkie barwy Słońca" - chętnie założę siedmiomilowe buty i wyruszę w świat z biletem w jedną stronę, z planem w głowie i marzeniem w sercu, oczywiście z Joanną Wieczorek.
  "Heartland 1-2 Powroty, Po burzy" - konie to moje niezrealizowane marzenie z dzieciństwa, więc tym bardziej książka mnie intryguje.
  "Black Ice" - Monia, piszesz, że ta książka jest obezwładniająca i łatwo się w niej zakochać. Chętnie to zrobię.
  "Stinger. Żądło namiętności" - czy los płata czasem figle? Niech skradnie moje serce.
  "Ember in the Ashes. Imperium Ognia" - w bólu można się zatracić, bo gdzieś tam jest dobro i lepsza przyszłość, tylko trzeba wykazać się najlepszymi wartościami, by do nich dotrzeć. Hmm... obieram kurs na tę drogę i będę towarzyszyć Laii i Eliasowi.
  "Real" - niech moja miłość do Remingtona rozpali się stopniowo, a kiedy zapłonie w pełni, niech już nigdy nie zgaśnie.
  Odstresowujące kolorowanki - z nimi jeszcze nie miałam do czynienia, chętnie się odstresuję, albo niech zrobi to ktoś, kto lubi mnie wkurzać.

  iza.81@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 11. Dla mnie:
  Najbardziej to bym chciała książkę Real. Poluje na nią już od jej wydania a nawet wcześniej. Niestety w tym miesiącu z powodu konieczności operacji psa muszę zrezygnować z części wydatków. Ale nieważne. Ta książka idealnie pasowałaby do mojej półki. Po za tym bardzo się cieszę że na okładce jest taki hot facet. Polskie wydawnictwa (nareszcie) przestają być tak zachowawcze. Kocham tę okładkę. Chętnie poznam modela ;)

  sanwit86@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 12. E-mail : magdalena.robert@o2.pl
  Lubię fanpage jako: Magdalena Robert i tam udostępniam; wydawnictwa polubione
  Obserwuję bloga jako: Megami R.


  Dla siebie:

  To ja powinnam wygrać! To oczywiste!
  Tak samo jak słońce świeci, noc ciemnieje,
  w górach chłodne wiatry porywiste,
  a deszcz z nieba na ziemię się leje.
  Kocham książki, wielbię czytanie,
  to wspaniałe źródło odpoczynku.
  Mam ochotę na nagród wygranie,
  więc póki co, nie będzie spoczynku!
  Będę prosić, nęcić, przekupywać,
  no może nie aż tak.
  Nowe książki chcę odkrywać,
  ale wciąż odczuwam ich brak!
  Wiszą półki samotnie na ścianie,
  nie zagościła tam literatura żadna.
  Nudzą się półki niesłychanie,
  nie gości tam ni jedna księga ładna.
  Cóż robić? Jaki jest los mój?
  Czy jest nadzieja dla mnie i półek?
  Muszę o wygraną stoczyć tu bój!
  Ale najpierw zaparzę sobie ziółek...
  Co jeśli nie wygram? Smutna to rzecz.
  Kolorowanka jakaś by się przydała,
  a żeby smutki poszły precz!
  I ta z konkursu, by się nadała... :)
  To wygrana w sam raz dla mnie!
  Dobry zrobię z niej użytek.
  O całym pudle tylko śnię,
  półki byłyby książkami pokryte,
  (które zrobią ze mnie erudytę) :)

  OdpowiedzUsuń
 13. email: angelikakubiak74@gmail.com
  Lajkuje na fejsie jako: Angelika Kubiak
  Obserwuje bloga jako: OhMyNajal
  Zestaw Dla Siebie:
  Kto nie chciałby przeżyć więcej niż jedno życie? Ja zdecydowanie chcę, ale z racji tego, że raczej nie jestem kotem i nie bardzo wierzę w reinkarnacje i tego typy rzeczy to może to być troszeczkę utrudnione. Oczywiście wiadomo - dla chcącego nic trudnego! I właśnie książka to taki jedyny w swoim rodzaju magiczny przedmiot, który potrafi przenieść nas do zupełnie innego świata i pozwala nam przeżyć zupełnie inne życie. Najlepsze w tym jest to, że książek jest cała masa i każda ma w sobie coś zupełnie wyjątkowego. Nawet jeśli przeczytam dwie o podobnej tematyce to i tak każdą odbiorę inaczej i obydwie przeżyje w inny sposób. Czytanie jest ucieczką i oderwaniem się od tej często nie do końca pozytywnej rzeczywistości do całkiem innego, lepszego świata. Kto nie ma problemów, z którymi nie może sobie poradzić? Książka może nie zawsze pomoże nam je rozwiązać, ale na pewno pomoże nam na chwilę się od nich oderwać i odpocząć żebyśmy mogli później wrócić do nich z nową energią i motywacją do działania. Właśnie dlatego chciałabym wygrać ten zestaw. Dlatego, że książki ratują mnie przed nędznością tego świata. Dlatego, że moje życie bardzo często nie do końca mnie satysfakcjonuje i cały czas chcę przeżywać coraz to nowe życia z coraz to nowymi książkami, bo książek jak wiadomo nigdy nie ma zbyt dużo, a czytanie zawsze będzie moją największą pasją i miłością.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dla mojej koleżanki. Jest wspaniałą kobietą matką i żoną która zajmuje się wspaniale swoim synem z mózgowym porażeniem dziecięcym jest pomimo to ciepłą oddaną wesołą kobietą pełną pasji i chęci do życia. Uwielbia czytać książki to jej wielka pasja, więc chciałabym jej zrobić cudowną niespodziankę bo na to zasługuje, a nigdy się o nic nie prosi. Życzenia:Wszystkiego najlepszego Teresko, dużo miłości wytrwałości i zdrowia dla ciebie Twojego męża i syna.Mail.emilla.2421@poczta.onet.pl Lubię i obserwuje jako Emila Kejna udosyepnione na fb:https://www.facebook.com/emila.kejna/posts/1148150801873442

  OdpowiedzUsuń
 15. E-mail: vanalammothien@interia.eu
  Lubię na facebooku i obserwuję bloga jako: Monika Falana
  Udostępniam na facebooku jako Monika Falana
  Dla siebie:
  Gdy tylko zobaczyłam listę nagród moje serce zatrzepotało! Tyle przygód do przeżycia, historii do poznania. Nie wybaczyłabym sobie, gdybym nie wzięła udziału. W trakcie semestru na studiach czasami trudno znaleźć czas na lekturę, szczególnie, gdy zbliża się czas egzaminów i obrona licencjatu. Ten zestaw byłby wspaniałym ukojeniem na zszarpane przez nie nerwy i świetnym sposobem na wakacyjny odpoczynek. Moją uwagę szczególnie przyciągnęły trzy pozycje. Choć zapewne wszystkie są świetne, o czym będę miała szanse przekonać się jeśli uda mi się wygrać te cudeńka. „Bratobójca” – powieść z gatunku, który towarzyszy mi od dzieciństwa i jest mi bardzo bliski. A, że dość dawno nie sięgałam po fantastykę to czas nadrobić zaległości. Do tego akcja rozgrywa się w Japonii, a ja jako osoba zakochana w Azji muszę przeczytać tę książkę. Jest to wprawdzie drugi tom, ale myślę, że już niedługo zaopatrzę się w pierwszą część cyklu. Kolejna z nich to „Black Ice” – autorka zauroczyła mnie już serią „Szeptem”, która tak mnie wciągnęła, że przeczytałam ją w rekordowym tempie. Jestem pewna, że ta książka jest na równie wysokim poziomie. Trzecia pozycja, która od razu zwróciła moją uwagę to „Stinger”. Zakochałam się w tej okładce! Jest przesiąknięta erotyzmem, ale równocześnie subtelna i elegancka. Piękna harmonia w jednym zdjęciu. Opis także mnie nie zawiódł. Dobry romans z nutką pikanterii będzie idealną rozrywką na ciepłe, letnie wieczory.

  OdpowiedzUsuń
 16. Wybieram zestaw dla siebie, gdyż wiedza to najwspanialszy skarb, który koniecznie muszę pielęgnować przy użyciu wielu książek. Nagroda prezentuje się niezwykle ciekawie dla mnie, gdyż są to książki o różnej tematyce, które z pewnością pozwolą poszerzyć moje horyzonty. Bardzo lubię czytać książki i każdą wolą chwilę spędzam nad papierowym przyjacielem. Rano po przebudzeniu, w autobusie, w parku na ławce, w domu, książki są moim drugim życiem, do tego tym lepszym, ciekawszym i pełniejszym życiem. Nie mogę obejść się bez książek dlatego wybieram zestaw dla siebie.
  bonnemort@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 17. DLA SIEBIE:
  Zbieram książki i projektuje duży gabinet gdzie wszystko będzie książką lub wyglądało jak książka. Szklany stół z drewnianą nogą w kształcie stosu książek, fotel w kształcie książki, półki i nawet biurko złożone z książek. Kocham książki, czytam wszędzie, nawet w łazience podczas kąpieli (wtedy blokada łazienki na 2h). Wiedza i fantazja poszerzają horyzonty. Sama też zaczynam co nie co pisać, więc inspiracji nigdy dość. ;) therte@mylifeline.pl

  OdpowiedzUsuń
 18. Dla siebie daisybubu@wp.pl
  Źadnej nie czytałam, a bardzo bym chciała. Zarywam noce z książkami, później w pracy oczy na zapałki i tak wkkółko. Ale ksiazkoholizm to też choroba, ale nie zamierzam się leczyć . Kocham książki.:) Na fb jestem jako Ewa Kłobuch

  OdpowiedzUsuń
 19. A ja bym chciała dla bliskiej osoby, ale i dla siebie. :)
  Dla mnie kolorowanki i ,, Wszystkie barwy słońca". Kocham kolorować, a te wydania wypełniają różnorodne motywy, ale głównie najpiękniejsze cuda natury - to co kocham najbardziej. ,, Wszystkie barwy miłości" to dla odmiany opis przygody, na którą sama mam chęć, ale po prostu boję się uciec, przecież nie warto... Kolorowymi uspokoją moje życie.
  A co z reszta książek? Reszta byłaby dla mojej kochanej mamusi - mojego książkowego mola. Z pewnością ucieszyłaby się z tak dużej dawki nowych lektur ;)
  ,, Dla kochanej mamusi,
  Żebyśmy każdą wolną chwilę spędzały razem z książkami w dłoniach. "
  e-mail: anka220301@wp.pl
  Anna Świątkowska

  OdpowiedzUsuń
 20. Dla siebie: Ja powinnam wygrać ten zestaw ponieważ kocham książki już od dzieciństwa. Książki są moją pasją. Ostatnio kompletuję także swoją małą biblioteczkę i miło byłoby wygrać tyle książek. Byłaby to świetna niespodzianka. Najbardziej zainteresowały mnie książki: Real oraz Powroty po burzy. Biorąc udział w konkursie,chcę sprawdzić swoje szczęście.
  Monika Hetz
  E- mail: monia.hetz@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 21. E-mail : magda-17_17@o2.pl
  Lubię: Magdalena Zając
  Obserwuje jako magi18

  DLA SIEBIE:
  Ostatnio mam ogromnego doła. Nic, dosłownie nic mi nie wychodzi. Ani nie mogę znaleźć pracy, ani nie mogę znaleźć prawdziwych przyjaciół, ani spełnić swoje marzenia.
  Jedyną ulgę przynoszą mi książki i kolorowanki. Dlatego też chciałabym chociaż wygrać ten zestaw książek, który mógłby mi udowodnić, że jeszcze nie straciłam szczęścia... przynajmniej nie do końca.
  Najbardziej zainteresowały mnie:
  "Bratobójca" - jeszcze nigdy nie miałam szansy przeczytać powieści, w której akcja rozgrywa się w Japonii.
  "Real" - coś czuję, że i mi się spodoba i jeszcze bratu...
  25 kartek z przekrojem motywów z kolorowanek - mogłabym wysłać komuś pocztówkę, którą pokolorowałam... np bratu w Anglii.

  OdpowiedzUsuń
 22. Dla bliskiej osoby:
  W sumie osób, ale adres mają jeden, to sobie poradzą :D

  Monia! Ja bym chciała ten wspaniały karton podarować moim rodzicom! Niedługo Dzień Matki, Dzień Ojca i 25 rocznica ich ślubu :D
  Teraz, kiedy nie ma mnie w domu i nam tęskno, mogliby przeczytać książki, które ja już czytałam dzięki rzeszowskim bibliotekom („Black ice”, „Imperium ognia”, „Heartland”), a w naszej wiejskiej ich nie ma, a później o nich pogadać :) A jak ucieszą ich „Wszystkie barwy słońca ”! Kochają książki podróżnicze :) I myślę, że „Stinger” spodoba się szczególnie mamie - „Bez słów” już ma zaklepane ;) I może pożyczyliby mi później „Real” :D A kolorowanki przypadłyby tacie :D Z pewnością się odstresuje :D Ta czerwoną zabierze do kieszonki akurat xD
  A czemu? Bo ich kocham! Zarazili mnie miłością do książek, opiekowali się mną tyle lat i wychowali tak, że jestem w miarę ogarniętym człowiekiem :D I nawet teraz, kiedy jestem już dorosła mogę przy nich poczuć się jak dziecko i zawsze na nich liczyć :) Bez nich bym zwyczajnie nie zaistniała, to jakże im nie dziękować i nie obdarowywać czym się da? :D A szczególnie pamięcią i czasem :)

  Życzenia:
  Z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca i 25 rocznicy ślubu wszystkiego co najpiękniejsze i najwspanialsze!!!

  "Każdy młody człowiek wcześniej czy później dokonuje zdumiewającego odkrycia, że także rodzice mają niekiedy rację."
  - Andre Malraux

  Odkryłam <3

  Dane:
  E-mail: mziarka@gmail.com
  Obserwuję jako: Zaczytany glonek
  Lajkuję jako: Joanna Maziarka
  :)

  OdpowiedzUsuń
 23. E-mail: justyna.wika1980@wp.pl
  Obserwuję jako Justyna Wika
  Lubię na Fb jako Justyna Wika

  Dla siebie!
  Padło pytanie, któremu trzeba sprostać,
  dlaczego właśnie ja mam dostać ?
  Miałam napisać tutaj coś niezwykle oryginalnego i porywającego.
  Myślałam, myślałam i nie wymyśliłam.
  Dlaczego chciałabym dostać książki?
  Ponieważ czytanie to dla mnie coś wspaniałego.
  Uwielbiam to, gdy zaczynając czytać wkraczam do świata nowego.
  Poznaję historię bohaterów, ich problemy, całe życie.
  Czuję, wtedy że jestem razem z nimi skrycie.

  OdpowiedzUsuń
 24. Dla siebie!

  Nagroda ma być dla mnie bo ....ogłoszę strajk? Nie to byłby szantaż! Te cudeńka mają trafić do mnie zupełnie z innych powodów. Otóż,abum mógł miło spędzić czas przy prawdziwej książce,która przysporzyłaby mi wiele radości podczas czytania. By odciążyć mnie od monotoni uciekających dni. Bo książki są balsamem i lekarstwem na chandrę, która dopada człowieka.Zainteresowały mnie Imperium ognia", "Heartland", "Black Ine", no i oczywiści kolorowanki.Która z książek by nie była zadowolenie sięgnie zenitu!

  email:piotrsobierajski53@wp.pl
  obserwuję jako :Piotr

  OdpowiedzUsuń
 25. Dla siebie:
  Dobra, wszyscy już wiedzą, że jesteśmy boginiami. Koniec ukrywania tego przed światem.
  No więc, zawrzyjmy układ. Jeżeli ześlesz na mnie swe łaski w postaci siedmiu książek, dwóch kolorowanek i deszczu z kostek czekolady, mój Ojciec - Zeus - nie ześle na Ciebie swojego gniewu!
  O potężna wyrocznio, Moniko! Czyż tonie wspaniały układ?
  Na Twą decyzję czekam do szóstego dnia czerwca. Jeżeli się nie zgodzisz... Cóż, będziesz się smażyć w ogniu pioruna. Niczym kiełbaska na grillu (cokolwiek to w tym ludzkim świecie jest).

  ---

  E-mail: wiktoriaszpunar@o2.pl
  Lubię jako: Wiktoria Szpunar
  Obserwuję jako: Wiktoria Sz


  OdpowiedzUsuń
 26. Zgłaszam się !
  Obserwuję jako Joanna Zieleniecka
  Udostępniam na FB

  Wybieram prezent dla siebie ! Z puli nagrod nie przeczytalam żadnej książki dlatego też, z chęcią przygarne wszystkie ! Obecnie czytam ostatnią książkę ze swojej skromnej biblioteczki a przecież coś czytać trzeba ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 27. Zgłaszam się :)
  Mail: martaczech98@o2.pl
  Lubię na fb i udostępniłam jako: Marta Czech

  Dla siebie: (ale tak nie do końca)
  Kurcze ten konkurs to jakieś objawienie! Nawet po dłuższych przemyśleniach sama bym nie wpadła na to, żeby tak dobrze zestawić książki. Jeśli nie wygram, to już otwarcie zazdroszczę osobie której się to uda, bo na prawdę jest czego! Najbardziej zaintrygowały mnie książki "Ember in the ashes" oraz "Black ice". Przyjaciółce wręczyłabym "Stinger" i jestem pewna, że przypadła by jej do gustu. Natomiast chłopakowi podarowałabym "Bratobójce", ponieważ lubi fantastykę ^^. Oczywiście pozostałe książki również przeczytałabym z wielkim zainteresowaniem. Do tego te kolorowanki! Autorko bloga, skąd wiedziałaś że prócz książek kocham też malować? To niepojęte! Myślałam że trafiłam na tego bloga przypadkiem, lecz ten konkurs nie może być przypadkiem.. to zrządzenie losu!
  Ja nie tyle wyrażam chęć udziału, ja błagam o wygraną! :D
  Czuje sie jak wtedy w dzieciństwie, kiedy widziałam w sklepie jakąś wymarzoną zabawkę i prosiłam mamę na kolanach żeby mi ją kupiła, lecz ona jak zwykle była nieugięta i nie ulegała moim kaprysom..
  Mamy maj, potem czerwiec- wakacje. Proszę! Ja potrzebuje tych książek, a one potrzebują mnie.. To się czuje :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 28. e-mail: natalia6202@wp.pl
  lubie od dawna jako Natalia Zaczkiewicz

  Od bardzo dawna poluje na książke "Black Ice" oraz "Powroty/Po Burzy". Książka Black Ice zaintrygowała mnie swoją okładką, natomiast seria Hertland była czytana przeze mnie już jakiś czas temu i postanowiłam ją zakupić.
  Jako, że aktualnie moja lista Książkoholiczka jest długa jak z Warszawy do Ameryki, tak i te książki muszą poczekać. Dlatego świetnie by było, gdyby mój portfel został odciążony, ponieważ miałabym za co kupić więcej "Książków".
  Zresztą nie ukrywajmy, bo kto by nie chciał dostać takiego zestawu?! Spełnienie marzeń i tygodniowa radość nieunikniona, a później książkowy kac po lekturach.
  Zestaw tych 7 książek, jest zestawem najlepszych książek wydanych niedawno, no i one aż kuszą i przemawiają do mej duszy "kup mnie" "wiem, że tego chcesz".
  Książke "Real" już posiadam i zapewne podarowałabym koleżance, która także na nią poluje i przy okazji dostałaby prezent na zdanie matur :D

  OdpowiedzUsuń
 29. Dla siebie i mojego ukochaniego.
  Chciałabym dostać paczuszkę takich książek, ponieważ w czerwcu mój ukochany ma urodziny i chciałabym dać mu dwie książki z tej paczuszki. Żadnej książki nie posiadam ani nie czytałam tak samo jak mój chłopak. Oboje kochamy czytać i sprawia nam to przyjemność. Nie raz czytamy sobie nawzajem, żeby miło spędzić czas. Mam małą biblioteczkę, ponieważ nie jestem zbytnio bogata i mnie stać mnie na książki. Książkę Heartland natomiast chciałabym dać mojej mamie, która wyjeżdża często za granicę i bierze moje książki, żeby mieć poddać się relaksowi po ciężkiej pracy czytając ją. Resztę chciałabym zostawić dla siebie, ponieważ uwielbiam czytać i chciałabym mieć niektóre książki na swojej półce a nie cały czas wypożyczać z biblioteki. Black Ice od dawna chciałam przeczytać, lecz niestety nie ma jej u mnie w bibliotece a nie mam pieniędzy, żeby jej kupić. Kolorowanki dałabym moim kuzynom. Jeden ma 5 lat drugi 4 a trzeci 7. Bardzo by się ucieszyli. Bardzo zależy mi na tym, żeby dostać taką paczuszkę a jeśli nie to zazdroszczę i cieszę się szczęściem osoby, która ją dostanie.
  Pozdrawiam.
  email: wiktoria30056@o2.pl
  lubie jako: Wiktoria Zwierzyńska
  obserwuje jako: smeizopl2000@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Dla siebie ( choć tak nie do końca ): Nie wiem , czy dane jest mi otrzymać książki. Jak wiele innych osób, mogę napisać, że czytanie sprawia mi przyjemność ponad miarę ,że często nie pozwala spać po nocy, dopóki nie dowiem się jak kończy się powieści. Tak napisze każdy szanujący się czytelnik. Ja jestem niezwykłą fanką fantasy i Science Fiction i właściwie tylko takie książki przykuwają moją uwagę. "Bratobójca" i "Ember in the Ashes. Imperium Ognia". Może dlatego , że moja marna egzystencja próbuje wpuścić do swego życia trochę magii i czaru.
  Muszę się przyznać , że jedyne romansidło jakie kiedykolwiek przeczytałam miało chyba 150 stron , a ja może 13 lat . Zastanawiam się , czy "Stinger. Żądło namiętności" albo "Real" to odpowiednie powieści, by wpaść w objęcia książkowych romansów i w końcu dorosnąć .
  Z kolei "Heartland" podarowałbym młodszej siostrze , która od wielu miesięcy naciąga rodziców , by zapisali ją na zajęcia z jeździectwa . Na razie twardo stawiają opór , ale będą musieli ulec , szczególnie jeśli książki trafią do mojej siostry.
  Jeszcze kolorowanki - kto nie lubi kolorowanek ?! Nawet ja się skuszę .
  Pozostałe książki są dla mnie swego rodzaju zagadką . Nie wiem , czy będę wstanie przebrnąć przez ich stronnice , przyznaje się bez bicia. Może tak , może nie . Zobaczymy jak to będzie.

  Sara Sipurzyńska
  E-mail : sarsip2000@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 31. e-mail: agnieszka2209@interia.pl
  Dla mojego chłopaka, dlaczego ? W piątek (6.05.) ma obronę pracy inżynierskiej, więc tak pomyślałam, że byłby to dobry prezent po jego obronie, za ten trud i nerwy jakie na pewno mu towarzyszą i będą towarzyszyły do piątku! Uwielbia czytać i jest super osobą z którą rozumiem się bez słów! 
  Życzenia: Gratuluję obrony zdanej jak należy i dla zabicia nudy przesyłam paczuszkę, niech Twoją półkę książek odświeży!

  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Dla bliskiej osoby: Chciałabym podarować te wspaniałe nagrody mojej przyjaciółce! Diana wyjeżdża do USA na dość długi czas(prawie rok!) i wtedy nie będę się mogła z nią widywać osobiście. Dlatego jako prezent "pożegnalny" z chęcią podarowałabym jej taką wielką paczuchę ze wspaniałymi niespodziankami :D. Wiem na 100%, że "Powrót po burzy" bardzo jej się spodoba i chyba będzie to najmilsza dla niej książka. A ja przy okazji takiej paczuchy napewno jej coś "podkradne", by również troszke poczytać tych wspaniałości.

  Dedykacja
  Prezent z okazji zbliżającej się najwspaniajszej przygody w życiu - Karolina

  E-mail czarnolica.22@gmail.com
  Na blogu obserwuję jako Karolina Ś
  Na fb Karolina Świrska

  OdpowiedzUsuń
 33. Dla bliskiej osoby:
  Moja przyjaciółka niedługo ma urodziny i chciałabym jej zrobić niezapomniany i wspaniały prezent. Czytam od małego i jestem zakochana w książkach- nie można jednak powiedzieć tego o mojej przyjaciółce.
  Od dawna namawiam ją, żeby zaczęła czytać książki lecz ma blokadę. Przez co? Przez lektury ( tak jak wiele osób).
  Od kilku tygodni mówię jej, że jest wieele wspaniałych książek wogóle nie podobnych do lektur. Zrobiłam na kartce listę tych najlepszych, które mi się podobały i pasowałyby do jej charakteru.
  Przeczytała 4 (BRAWO!!) I powolutku się zakochuje w książkach tak samo jak ja.
  Taki prezent zrobiłby jej wielką radość i może przez te książki, które będą w kartonie zakocha się w nich tak samo jak ja.

  E-mail: marcelinameyer@interia.pl
  Na blogu obserwuję jako: Zaczytana

  OdpowiedzUsuń
 34. Chcę ten prezent dla siebie...i innych(taki Mikołaj na wiosnę).Podaruję coś mamie,która uwielbia czytać,sobie -intryguje mnie "Black Ice"....mężowi,bo nie czyta a nakłania córkę do czytania nie rozumiejąc,że przykład powinien iść z góry.Nie mogłabym zatrzymać wszystkiego dla siebie.A malowanki- moja druga córka ,choć ma 5 lat uwielbia malowanki skomplikowane,ciekawe i trudne,.Nie dla niej Kopciuszek i Kraina Lodu.Przecież tylko jeśli będziemy dzielili dobro,równocześnie je mnożymy.Obserwuję jako Angelina73.E-mail: agabi73@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 35. Wybieram ten zestaw dla siebie :)
  Otóż książki, a szczególnie „Black Ice” powinny do mnie trafić:
  • abym mogła miło spędzić czas przy prawdziwej książce, która przysporzyłaby mi wiele radości i która ogrzałaby, otworzyłaby moje serce na innych ludzi;
  • aby podbudować moją psychikę, która ostatnio nieco podupadła przez czytanie książek, w których to bohaterowie targają na swoje jedyne, niewyobrażalnie cenne życie;
  • by nieco odciągnąć mnie od monotonni i przewrotnego losu;
  • aby przewracając kolejne strony uczyć się jak żyć, jak odnaleźć się w pewnych niespodziewanych sytuacjach;
  • gdyż to właśnie książki są tym cudownych balsamem, lekarstwem na niedobrą, niepożądaną chandrę, która dopada człowieka w najmniej oczekiwanym momencie ( w końcu najlepszą obroną jest atak ;));
  • aby wspierać pracę i talent autorów.
  Ale przede wszystkim dlatego, abym mogła „odkurzyć” duszę pokoju, bo co jak co, ale nie chcę mieć bezdusznego pokoju tylko pomieszczenie, które stałoby się moim azylem, w którym to strzegliby mnie „literaccy wojownicy”. A może jednak to ja byłabym wojowniczką, Żółwicą Ninja, która ocaliłaby powyższą pozycję od zapomnienia? Cóż, wyczuwam kolejną zagadkę do rozwiązania ;)

  sylwia200912@wp.pl
  Obserwuję bloga jako: Sylwia S
  Lubię na fb : Sylwia Gawya

  OdpowiedzUsuń
 36. Wybieram zestaw dla siebie.
  Niestety nikt z moich bliskich nie lubi czytać lub choćby kolorować :) Jednak moja przyjaciółka uwielbia czytać. w tym zestawie są książki, które ja z chęcią bym przeczytała, ale też takie które przeczytałaby moja przyjaciółka. Często nasze gusta się różnią, a myślę, że to pudło jest tak samo wypełnione różnościami.
  Wspaniale byłoby się podzielić tyloma książkami z kimś kto cię rozumie i podziela twoją pasję.
  Może nie mam kogoś bliskiego kto usiadłby ze mną i poczytał, ale jest ktoś kto pomimo tego, że na początku był obcy staje się tobie bliski niczym siostra :)

  Obserwuje jako: Weronika Marchewka
  Lubie na fb: Weronika Marchewka
  weronia4455@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Dla bliskiej osoby: Chciałabym podarować wygrane książki najważniejszej osobie w moim życiu - mamie. To właśnie mama przekazała mi miłość do czytania i nauczyła szacunku do książek. Często wspominam nasze wspólne czytanie przed snem i wyprawy do biblioteki.
  Tylko moja mama potrafi zadzwonić do mnie po przeczytaniu książki i godzinami opowiadać o przygodach bohaterów, ich problemach, a także o tym co w danej książce ją poruszyło, a co było kompletnym zaskoczeniem.
  Wiem, że przeczytanie wyżej wymienionych pozycji sprawi jej ogromną przyjemność. Myślę, że najbardziej zaciekawi ją opowieść o „Wszystkich barwach słońca”. Jako, że jest również wielką miłośniczką zwierząt nie pozostanie obojętna na „Powroty po burzy”.

  Mamo, dziękuję Ci
  za to, że zawsze byłaś i jesteś ze mną,
  za wiarę we mnie i poświęcony czas,
  za przekazane mi wartości i miłość do książek,
  za dystans do siebie i ciętą ripostę.
  Kocham Cię

  e-mail: marlenajablonska9@gmail.com
  lubię i udostępniam jako: Marlena Jabłońska

  OdpowiedzUsuń
 38. Oczywiście zgłaszam się: obserwuje jako DeVi102 i na fb jako D. Żmuda udstępnione również na fb :)

  Co do tresci posta.
  mail: punia10@o2.pl


  Co do treści posta. Biorę udział w konkursie dla siebie ale ich trzech innych osób: mamy, bratowej i przyjaciółki, abyśmy mogły we 4 cieszyć się nagrodą. Dzielimy się książkami na co dzień i dzięki temu przeczytałyśmy mnóstwo świetnych powieści! Czy to nie wspaniałe darować komuś bliskiemu promyk szczęścia? Papierowy promyk? Na długie miesiące lawirowałyby wśród nas ciesząc się chwilą sam na sam. Lepiej dzielić się wygraną z kimś niż samemu, prawda? Ach, zapomniałabym o kolorowankach! Mam świra na punkcie kolorowanek (takiego małego….) od dziecka, ale dopiero niedawno poznałam smak tych dla dorosłych. Odstresują mnie, a przy okazji odstresują innych. Nie niszczę książek, ale podzielenie się kolorowanką i wspólne wypełnianie kolorem to też świetna zabawa! Dlatego zgłaszam się dla innych :) Ciii nic im nie powiedziałam: idealny prezent na dzień matki, imieniny bratowej i moje urodziny. Uf to idę czytać dalej! Pozdrawiam ciepło! :)

  OdpowiedzUsuń
 39. email: gavrankontakt@op.pl
  zalajkowane jako Krucze recenzje

  Chciałabym wybrać książki dla siebie.
  Ale, ale. Nie jestem taką egoistką, jak myślicie. Cóż, możecie mi uwierzyć lub nie, ale od osiemnastu lat siedzę zamknięta w wieży jak jakaś księżniczka ze średniowiecza. Dokładnie, drodzy tu zebrani! Mimo że mamy XXI wiek, to jeszcze istnieją damy do uratowania. Mamy bardzo dużo czasu i żadnych ciekawych zajęć. Gdy ładnie się uśmiechnę, to smok udostępnia mi wifi na chwilę. A tak to nie mam nic ciekawego do roboty... Samo czekanie na księcia z bajki jest strasznie nudne. Opanowałam już salsę i zumbę, potrafię naprawić szafę i łóżko, pomalowałam już każdą zdatną do tego powierzchnię w mojej wieży i... nadal się nudzę. Także serio... przydałyby mi się te książki. Miałabym coś ciekawego do roboty. Do tego jak tak patrzę, to na jednej z okładek widzę bardzo interesującą klatę, a takich widoków mi bardzo brakuje! Do tego mój książę z bajki się spóźnia. Myślę, że chyba wybrał naszą kochaną, polską kolej i to dlatego tyle muszę na niego czekać.
  Pozdrowionka z najwyższej wieży!

  OdpowiedzUsuń
 40. Dla mnie:
  Dawno, dawno temu mała dziewczynka miała swoja ukochaną książkę. Nie umiała jeszcze czytać, dlatego ciągle męczyła mamę: „Poczytaj mi, proszę.”. Mama robiła to niechętnie, ponieważ była znudzona i zmęczona, jednak czego się nie robi dla dziecka. Później świadomiej wybierałam lektury, miałam i nadal mam swoje ulubione pozycje lub autorów, jednak coraz chętniej sięgałam po nowe, wcześniej nieznane mi książki. Obecnie uwielbiam poznawać nowych autorów, gatunki. Wizyta w bibliotece, księgarni, antykwariacie jest wielką przyjemnością. Czasem ciężko mi się zdecydować, te wszystkie książki i książeczki wołają: „Weź mnie, weź mnie.”
  Dlatego proszę:
  Daj, daj książki mi!
  Bo bez nich mi się cni!

  Przyjaciółmi szybko się staniemy,
  Bez nich me serce i dusza są pustymi.

  OdpowiedzUsuń
 41. e-mail: sprociak@gmail.com
  Fb. S.Prociak
  Obserwuję: Lonely S.
  Dla bliskiej osoby.
  U mnie standardowo - dla przyjaciółki :)
  Obydwie dzielimy tą samą pasję. Kochamy czytać i jak każdy zagorzały czytelnik, kochamy też posiadać książki, do których później z przyjemnością wracamy. Jednak jedyną wadą książek jest to, że tyle kosztują... Mi to nie przeszkadza, ale moja przyjaciółka niestety jest w innej sytuacji. Często prezentowałam jej jakąś książkę i to z byle okazji, ale wiadomo... Po prostu z czasem nie chciała ich przyjmować, twierdząc, że źle się z tym czuje. Znalazłam inny sposób. Powiedziałam jej, że zgłosiłam ją do pewnego "doświadczenia", które ma na celu wpłynąć w pewnym stopniu na człowieka. Niby głupie, ale mówią, że jak coś jest głupie i działa, to nie jest głupie :) Tak więc od czasu do czasu dostaje taki mały prezencik ode mnie z dodatkową wiadomością. Zwykle jest to jedno zadanie, którego nigdy w życiu by się nie odważyła zrobić( nie są to skoki na bungee, tylko drobne czynności aby nabrała chociaż trochę pewności siebie), a do tego dołączam krótki list motywujący z ukrytym przekazem. W ten sposób chociaż tak mogę sprawić jej przyjemność i cieszyć się jej szczęściem, gdy z wielkim przejęciem opowiada mi o najnowszej przeczytanej pozycji.
  Zawdzięczam jej naprawdę wiele... Zawsze była dla mnie, gdy jej potrzebowałam i wspierała, pocieszała czy płakała razem ze mną. Nie wyobrażam sobie życia bez niej i jeśli ten zestaw wywoła na jej ustach uśmiech, to byłabym bardzo wdzięczna :)

  "Bo jesteś jedną z niewielu przyczyn, które wywołują uśmiech na moich ustach. Dziękuję Ci, że chociaż Ty we mnie wierzysz".

  OdpowiedzUsuń
 42. E-mail: jo7@spoko.pl
  Obserwuję, jako: Joanna R.
  Lajkuję, jako: Joasia Rutkowska

  Ja, bibliofil, pragnę posiąść tenże zestaw, jako człowiek uzależniony od książek. Nałóg, tak, nałóg czytania i niedosyt... Książka i jej dotyk działa dla mnie, jak narkotyk.
  Ja, bibliofil miłuję Was książki moje. Najpiękniejsze ze wszystkich jesteście Wy... takie słodkie książki w głowie siedzą mi. Nie dają mi spokoju, nawet w moich snach, to moje książki - ja chcę o nie dbać... Was głodny bibliofil x)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. taaa ..Mamusi coś by wybrał bibliofil x))

   Usuń
 43. E-mail: wczytana@gmail.com
  Na fb obserwuję: Stefania K.

  "Stefania! Konkurs!" Te słowa wykrzyczała mi koleżanka wczoraj, kiedy zatelefonowała do mnie, żeby podzielić się tą nowiną.
  - Co? Gdzie? Jak? - byłam nieco zdezorientowana jej nagłym wybuchem.
  - No KONKURS!
  Mam nadzieję, że rozumiecie jak ciężko mi jest zrozumieć moją przyjaciółkę.
  Kiedy wreszcie domyśliłam się, że jest to coś związanego z książkami i cudem (czytając między wierszami) dowiedziałam się, że to właśnie na Twoim blogu, którego od jakiegoś czasu czytam.

  Tak więc biorę udział w konkursie! Dlaczego? Mówienie, że kocham czytać chyba nikogo nie zaskoczy, więc może od razu przejdę do sedna, zamiast rozwodzić się nad drobiazgami (co właśnie robię). Widząc co jest do wygrania szczęka opadła mi do samej podłogi, gdyż o sześciu książkach słyszałam i zamierzałam się za nie zabrać. Niestety w bibliotece miejskiej ich nie ma, a chwilowo nie mogę ich zakupić z własnej kieszeni. Szczególnie interesującą pozycja jest "Black ice", ale to chyba nikogo nie zdziwi, zwłaszcza, że o tej powieści jest od dłuższego czasu głośno.

  To chyba tyle. Życzę miłego weekendu!

  OdpowiedzUsuń
 44. Dla siebie.
  Kocham otaczać się książkami. Kocham je wąchać, patrzeć na nie, dotykać, czytać, kupować, mieć, dostawać. Uwielbiam rozpakowywać paczki i wręcz przebijać wierzchnie opakowanie wzrokiem, choć doskonale wiem, co mieści się w środku. Lubię dostawać książki, to chyba wymarzony prezent. W tym roku wezmę udział w wymianie świątecznej u Królowej Moli, a kilkoma wygranymi w tym konkursie książkami podzielę się z wylosowaną w wymianie osobą, bo szczęściem należy się dzielić ^^
  Nie musisz się martwić, jeśli wygram, zrobię wszystko, by książki były u mnie szczęśliwe :)
  Książki to prawdziwi przyjaciele. Nie szufladkuję ich na brzydkie, nudne, historyczne, grube, bestsellery. Każda jest dla mnie na równi ważna.
  mietus1993@poczta.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 45. Dla bliskiej osoby:
  Pamiętasz Zosiu jak się poznałyśmy? W piaskownicy jadłyśmy razem piasek, to był nasz taki pakt, który zawierałyśmy od małego. Zawsze miałyśmy być bliskie sobie, jak siostry. I tak mijają lata, a ty wciąż przy mnie tkwisz. Budowałyśmy domek na drzewie, gdzie była nasza tajna baza. I właśnie tam czytałyśmy wspólnie naszą pierwszą książkę. Pamiętasz jak bawiłyśmy się w odkrywców skarbów u mojej babci na strychu i w kufrze pełnym staroci znajdujemy książkę. Zjedzoną już trochę przez mole i na której widać uszczerbek czasu. Zabrałyśmy ją do naszego domu i tam czytałyśmy. Tą książką okazała się „Ania z Zielonego Wzgórza” historia o dziewczynce, które poruszała nas do łez. Wykradałyśmy się codziennie i z każdym dniem czytałyśmy coraz więcej. Od tamtego czasu minęło parędziesiąt lat, a my dalej kochamy książki i dalej jesteśmy najbliższymi przyjaciółkami. Zasługujesz na ten zestaw bo ty jak nikt inny znasz wartość książki i cenę jaką za sobą niesie, aby ją zdobyć. Wiem, że obdarzyłabyś je miłością i troską i w taki sposób mogę ci okazać, że nasza przyjaźń jest silniejsza niż wszystko. Przezwycięży wiatry i pokona góry. I zawsze obok nas będzie kroczyła książka bo to ona nas poznała i pokazała jaką wielką siłę nosi w sobie przyjaźń :)

  Dedykacja: Dla Zosi by nigdy nie zapominała, że otaczają ją kochane osoby :)
  Pozdrawiam
  Sylwia
  e-mail: sylwka.sk91@wp.pl
  Obserwuję jako: Sylwka S.
  Lubię fb jako: Sylwia K.

  OdpowiedzUsuń
 46. Chciałabym zestaw dla siebie lecz moja mama od dawna chciała "Stinger", więc podarowałabym jej przynajmniej tę jedną, ponieważ lubię sprawiać, że jest szczęśliwa. Ale jeśli chodzi o mnie to sprawa wygląda mniej więcej tak: moje oszczędności wydałam na prezent na Dzień Matki dla mamusi, gdyż kupiłam jej perfumy, które sobie wymarzyła za 400 zł, na które oszczędzałam od zeszłego roku, dlatego teraz nie mogę, a raczej nie mam za co, kupić sobie choć kilku książek na wakacje a nie chcę prosić rodziców, bo we wrześniu obie z siostrą potrzebujemy nowych książek oraz ciuchów do liceum + dość wydatków, nie chcę wykorzystywać ich jeszcze tak. Nie będę owijać w bawełnę, napisałam prawdę jak wygląda sytuacja. Dlatego miłoby mi było gdybym miała co poczytać dla odstresowania przed nową szkołą :)

  E-mail: krolik_oliwia@o2.pl
  Obserwuję jako: Oliwia K.
  Lubię fb jako: Oliwia Królik

  OdpowiedzUsuń
 47. Chciałabym taki zestaw dla siebie, ponieważ aktualnie jestem na etapie poszukiwania pracy i mam mnóstwo wolnego czasu, który trzeba pożytecznie wykorzystać. Należę do osób które pasjonują się czytaniem i oczywiście wszystkie książki z mojej skromnej biblioteczki domowej już przeczytałam. Oczy mi się świecą na widok tak zacnej gromadki powieści. Bardzo zainteresowała mnie także kolorowanka nad która zastanawiam się już od jakiegoś czasu. Jeszcze niedawno uważałam je za coś dziecinnego i głupiego ale po wszystkich pochlebnych opiniach jakie przeczytałam, zmieniłam zdanie. Jeżeli wygram ten zestaw to zapewne pomoże mi on w oczekiwaniu na wymarzoną pracę, a przy okazji nabyciu nowej wiedzy, której nigdy dość.

  Obserwuję jako: xtina120
  Lubię na fb: Sylwia Jamrozik
  e-mail: sylwia.jamrozik@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 48. Co może być lepszym rozwiązaniem w konkursie z kilkoma książkami, niż obdarowanie nimi kogoś innego? Ja uwielbiam robić prezenty. Czy to dawanie ich z powodu okazji czy też nie - najlepszym prezentem dla mnie jest radość i szczęście obdarowywanej osoby.Dlatego wybieram moją starszą siostrę. To jej chciałabym zrobić niespodziankę, tym bardziej że na początku czerwca ma urodziny. Nie rozwodząc się nad problemami w domu bo to nie miejsce na tego typu wyznania, odpowiadając dlaczego, odpowiem - bo chcę żeby zobaczyła przesyłkę dla siebie, ucieszyła się a zawartość żeby sprawiła, że oderwie się od życia, przestanie myśleć choć trochę o wszystkim co złe i zajmie czas piękną lekturą. Ja będę szczęśliwa tylko na nią patrząc i wiedząc, że ten uśmiech poniekąd wywołałam właśnie ja.

  Życzenia:

  ''Kasiula, dzisiaj prezent jest dla ciebie,
  Znaczysz dla mnie bardzo wiele.
  Chcę żebyś zawsze pamiętała,
  Że jestem obok, odkąd byłam mała.
  Kocham Cię siostrzyczko,
  Gosia''

  Obserwuję jako: Gosche
  Lubię na FB: Gosche Books
  E-mail: goschebooks@gmail.com

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 49. Dla siebie: Dlaczego? Ponieważ prócz bycia książkomaniaczką, jestem okładkoholiczką, a przedstawione tu książki mają niezwykle zaskakujące i ciekawe okładki. Szczególnie moją uwagę przykuły: "Bratobójca", ponieważ Japonia mnie zawsze ciekawiła, a jeszcze do tego dołączyć fantasy i steampunk to dla mnie najlepsze co można wykombinować, i wcale nie przekombinować (!) oraz "Black Ice" na który polowałam ze względu na niezwykle ciekawy splot akcji, śnieżne góry (no i okładka...;)), jednak finanse przezwyciężyły i starałam się inaczej dopaść tę książkę, co dalej wielce próbuję. Natomiast kolorowankę bardzo chciałabym sprezentować mojej mamie, która niestety w pracy ma obecnie tzw. "młyn" i pewnie chętnie by odpoczęła przy tak relaksującym zajęciu.

  Tutaj obserwuję jako: Agnieszka Struk (nick Nie-sza, dalej nie ogarniam czemu się tak dzieje)
  Na fb: Agnieszka Struk
  e-mail: agnieszka.struk92@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 50. Wybieram książkę dal siebie (ale nie ładnie być egoistą, na pewno podzielę się z najbliższymi):

  Jedna z kolorowanek, a może nawet dwie, powędrowałaby do mojej czteroletniej siostrzenicy. Za każdym razem gdy widzi "kolorowanki dla dorosłych" na sklepowych pułkach, rezolutnie uświadamia wszystkich, że jest już dużą dziewczynką, może nie dorosłą ale dużą na pewno, "[...]mam już metr i jeden centymetr! I tyle lat (pokazuje cztery palce)". Poza tym wielką frajdę sprawia jej otwieranie paczek z książkami. Nie muszą należeć do niej. Nawet nie muszą mieć obrazków. Byle je otworzyć, dotknąć, powąchać. Rośnie nam kolejny mól książkowy! Nie można tego zmarnować!

  Na fb: Matylda Brzozowska
  e-mail: laberry.m@gmail.com
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 51. Wybieram dla siebie :) (ale nie do końca)

  Jak każdy, który zgłosił się do konkursu uwielbiam czytać. Każda nowa książka jest dla mnie wyzwaniem i swego rodzaju nauką :) Jeśli udałoby mi się wygrać taki zestaw, z pewnością podzieliłabym się książkami z moimi przyjaciółkami. Każda ma swoją kolekcję książek i co jakiś czas się wymieniamy, żeby nasze cuda nie zalegały, zakurzone na półkach.
  Kolorowanki przypadłyby w całości mnie, ponieważ mam już mały zapas, ale dobrze mieć dodatkowy sposób na odstresowanie :)

  Na FB: Kamila Gajda
  e-mail: kamila.gajda2119@gmail.com

  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 52. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 53. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 54. Obserwuję jako: Patusia Sobka albo jako Papryczka<3
  Lubię na FB jako: Patrycja Sobka
  E-mail: patisob33@gmail.com

  Wybieram książkę dla siebie 
  Książki to wielka część mojego życia… bez nich nie mogłabym funkcjonować. Czytam je praktycznie wszędzie, nawet na lekcji historii, biologii i innych. Oprócz tego czytając mogę się zrelaksować i wyłączyć się ze świata zewnętrznego, tak aby być umysłem przy wszystkich wydarzeniach i niczego nie pominąć. A zresztą zasłużyłam na chociaż chwilę odpoczynku z ‘Black ice’. Ostatnio ciągle haruję z wiadomych przyczyn… koniec roku, oceny, dobra średnia, bla bla bla… To już się robi męczące! Więc może na chwile odetchnę z ‘Black ice’ w ręku. Co wy na to? Mamo co o tym myślisz? Profesorzy ogarnijcie się trochę i przełóżcie te sprawdziany!!! A no tak…. Niedługo wakacje! Holiday! Będę czytać 24/24! Trzeba robić zapasy na lato, nie sądzicie? Więc może zacznę mój ‘Stosik Letni’ od ‘Black ice’ najlepszej autorki od zarania dziejów Becci Fitzpatrick.
  Tak w ogóle to SZEPTEM wam powiem, że podczas ostatniej lekcji muzyki czytałam taką super książkę. Pan profesor chyba mówił podczaj tej lekcji coś o CRESCENDO. Trzeba przyznać, że w sali od muzyki zawsze panuje CISZA. Tak w FINALE dopiszę, że mimo wszystko lubię profesora. Nauczyciel ten kiedyś się mnie pytał czy lubię czytać i muszę przyznać, że gdybym powiedziała, że książki są głupie, nienawidzę czytać itd. to byłyby to NIEBEZPIECZNE KŁAMSTWA.
  Sądzę, że ‘Black ice’ będzie idealną lekturą na gorące dni. Pewnie trochę mnie schłodzi… obleję się zimnym potem. Powędruję wraz z bohaterami w śnieżne i mroźne góry i będę musiała założyć kurtkę… Taaak, książka idealna dla mnie.
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 55. Mój mail: shemmeralex@interia.pl
  Lubię wszystkie fanpage jako: Aleksandra Pilch
  Obserwuję jako: Shemmer


  Przysiadł koło mnie – taki cichy i strapiony. Prawie sięgnęłam po jego rękę i prawie spytałam, co się stało. Prawie. Dziś był chyba ostatni dzień na ziemi, gdzie chciałabym znów myśleć o innych i czułam przez to wyrzuty sumienia.
  Nieznacznie obróciłam twarz w jego kierunku, czując jak trąca mnie łokciem. Delikatne piórka jego skrzydeł łaskotały moje plecy i plątały się z włosami. Już mi to nie przeszkadzało, dawało wręcz jakieś poczucie komfortu.
  - Wiesz – mruknął cicho, - czasem bycie tylko dla siebie nie jest grzechem.
  Skrzywiłam się. No nie…
  - Może nie grzechem, ale ciąży na sercu – burknęłam, a on roześmiał się i potrząsnął głową.
  - Brednie. Może to samolubne, może nie, tylko odpowiedz sobie szczerze – jak bardzo koncentrujesz się na innych i zapominasz, że sama istniejesz?
  - Masz być aniołem stróżem, nie psychologiem! – obruszyłam się, strzepując niewidoczne kłaczki ze spodni.
  Uśmiechnął się niemal czarcio.
  - Toż to wielofunkcyjna robota! Proszę, nie zapominaj że lubienie siebie, staranie się o coś dla siebie nie jest złem. Bądź od czasu do czasu osobą, nie niewolnikiem innych – głos miał bardzo stanowczy, zbyt przekonujący by odmówić.
  Bezwiednie kiwałam głową.
  - Czyli sięgać po ten niezwykły pakiet? – odetchnęłam cicho, zaciskając dłonie na kolanach.
  - Tak, sięgać dla siebie, bo czasem warto o siebie zadbać – szturchnął mnie łokciem, po czym szybko mnie uściskał. Nie mówiąc już nic więcej poderwał się na nogi, obrócił twarzą do mnie i puścił oczko. Zanim zdążyłam zareagować rozłożył szeroko ręce i rzucił się do tyłu, a skrzydła porwały go daleko w niebo.

  OdpowiedzUsuń
 56. Wybieram opcję dla bliskiej osoby

  Sis, wiem, że uwielbiasz książki, jednak masz zaległości, dlatego chciałabym aby były ona dla Ciebie miłym powrotem do dawnego, najczęściej nocnego świata, literatury :) Tu masz pełen zestaw
  na zdrowie :D
  H.

  Obserwuje jako Hanna Artychowska
  Mail: hanku104@wp.pl
  baner: https://www.facebook.com/han.na.9047/posts/863739423755628

  OdpowiedzUsuń
 57. Chciałabym otrzymać (dla siebie) książkę pt.: "Powroty po burzy".


  W książkach szukam emocji, takich, które sama przeżywam lub chciałabym przeżyć. Dzięki nim rzeczywistość staje się bardziej kolorowa. Dzięki nim także odkrywam zakamarki duszy, o których nie miałam pojęcia, staję się wrażliwsza i zastanawiam się nad własnym życiem. Zauważam rzeczy, na które wcześniej nigdy bym nie zwróciła uwagi, zatrzymuję się aby się zastanowić. Pozwalają przemyśleć mi każdą decyzję i nie wyciągać pochopnych wniosków. Kiedy patrzę na okładkę tej książki to mnie magnetyzuje... wręcz przyciąga aż chce się ją mieć na własność. Wzięłabym ją do ręki, usiadłabym na ławce w zaciszu z dala od szumu ulicznych samochodów i zaczytałabym się. Dla takiej książki trzeba stworzyć specjalny klimat. Chciałabym ją mieć ponieważ historia zapowiada się bardzo ciekawie a że książki są dla mnie jak balsam dla duszy to myślę, że ta powieść mogłaby mnie uleczyć. :)

  Mój adres mailowy: sonia.dalka91@gmail.com

  Pozdrawiam życząc miłego weekendu. :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Email: oliwia.beczkowska@wp.pl
  Obserwuje jako: LilyThePoet
  Książki nauczyły mnie empatii i pokazały jak ważnie jest właśnie zrozumienie ludzi. Ukazały, że słowo może ranić, ale także ukazać dużo piękna i otworzyć przed nami nową rzeczywistość.
  Zawsze czułam potrzebę dzielenia się słowami. Chciałam, aby każdy zauważył ich piękno. Jak razem tworzą całość, która potrafi zachwycić. Mają wielką moc, której używają do stworzenia pejzażu, tętniącego wielością barw i emocji. Od szarości świata, po tęczę najwspanialszych przeżyć – radości, szczęścia i miłości. Człowiek umiejący posłużyć się nimi może wyczarować wszystko.
  Nawet urzeczywistnić grozę wojny. Przybliżyć nam przeszłe dzieje, spisać historię świata. Pokazać najśmielsze marzenia skrywane w głębi serca. Ale także stworzyć inną rzeczywistość, która zabierze nas w daleką podróż. Tym właśnie są książki i tego nas uczą : wrażliwości na życie i słowo, empatii i otwierają na nowe doświadczenia. Właśnie dlatego książki są dla mnie ważne, a jednym z moich marzeń jest posiadanie własnej biblioteczki. Z chęcią też bym podzieliła się z kimś książkami, ale niestety moi przyjaciele nie rozumieją czytelniczego świata. Najbardziej zainteresowały mnie książki "Ember in the Ashes. Imperium ognia" i "Wojna lotosowa", ponieważ jestem zagorzałą czytelniczką fantastyki.

  OdpowiedzUsuń
 59. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 60. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 61. Wybieram zestaw dla siebie.

  Najbardziej zainteresowały mnie " Black Ice " i "Real". Dużo czytałam recenzji i najbardziej mnie przekonały do tych książek. Nie miałam styczności z żadną z tych książek, więc też jestem niezmiernie ciekawa ich zawartości. Ciekawią mnie opinie i reakcje innych po przeczytaniu recenzji. Od niedawna zaczęłam pisać recenzje, więc jak można by się domyślić dopiero zaczynam. Namówiły mnie do tego koleżanki. Stwierdziły że jak czytam to przecież mogę zachęcać do tego innych. Tak więc postanowiłam pisać o książkach które przeczytam. Po mimo że jestem osobą kreatywną i sprytną recenzje stanowią dla mnie wyzwanie. Zaczynam, obawiam się reakcji innych na to co napisałam, obawiam się że to co piszę nie jest za dobre. Jednym słowem typowe problemy początkujących. Więc takie pudło było by czymś czym mogła bym się podzielić, zachęcić do czytania. Tym bardziej że moje książki często zostają porywane przez moje koleżanki.

  Mój mail to: dominikastarzyk97@gmail.com
  Lubię oraz obserwuję fanpage jako Dominika Starzyk
  Obserwuję także bloga jako Dominika Starzyk
  Post konkursowy udostępniam na profilu Fb

  OdpowiedzUsuń
 62. Wybieram zestaw dla siebie.
  Książki które zostały wybrane do tego konkursu to połowa mojej półki lubimy czytać pt. ''kup mi''. Największe emocje wzbudziła u mnie książka Black Ice. Becca Fitzpatrick to autorka która wzbudziła moją pasję do czytania to od jej fenomenalnej powieści ''Szeptem'' odkryłam najpiękniejszy świat fantazji i zapomnienia. Wiem że ''Black Ice'' różni się podobnie jak ''Niebezpieczne Kłąmstwa'' - które nawiasem mówiąc zachwyciły mnie - aczkolwiek tej autorki nawet lista zakupów może być ciekawa.
  Moim najnowszym odkryciem jest Mia Sheridan oraz historia Archera i Bree, którzy zajęli stałe miejsce w moim serduchu. Z tego powodu ciekawa jestem co Mia ma nam do pokazania w stingerze - liczę na kolejny fenomen.
  Książkę ''Real'' już czytałam. Nie będę oryginalna mówiąc że każda kobieta chciała by mieć takiego mężczyznę jak Remy pomimo jego problemu zakochałam się w nim już po kilku stronach. Niestety książkę miałam pożyczoną a chętnie zobaczyłabym ją na mojej półeczce co zresztą tyczy się wszystkich tych wspaniałych tytułów nad którymi nie będę się rozwodzić. Konkursy jak te pomagają wspomóc bibliotekę licealisty i zorganizować mu zajęcia na przynajmniej początek wakacji.


  Ach zapomniałabym 2 książki zarezerwowała już moja siostra która powiedziała że kolorowanki będą jej bo gdy ja koloruję to zawszę dobiorę nie włąściwe kolory i podobno nie wiem do czego służy cieniowanie.:D

  Obserwuję bloga: Natalia Anastazja
  NA fb lubię: Natalia Pękala
  email: lukrowanydiabel@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 63. Wybieram zestaw dla kogoś
  Dla mojej siostry ♥ Ma za 2 tygodnie urodziny i chciałabym jej zrobić prezent. Ucieszy się, kiedy weźmie do ręki kolorowanki i będzie słuchać jak czytam jej książki. Oliwia, urodziła się z zespołem Downa. Kocham ją całym sercem i nie wyobrażam sobie, że gdy przyjdę do domu, nie podbiegnie do mnie, śmiejąc się i tuląc do rozpuku. Uwielbia kiedy jej czytam, a taki prezent byłby cudowny. Na pewno spodobałyby się jej barwne okładki, a z kolorowanek pewnie znalazłą by pożytek! ♥

  email: kingawidenka@gmail.com
  fanpage lajk! (jako Kinga Widenka)
  blog obserwowany! (jako Kinga Widenka)

  OdpowiedzUsuń
 64. A ja bym zrobiła tak, że wzięłabym książki i dla siebie i dla bliskiej osoby. Co za problem się podzielić? Ja i moja bratnia dusza czyli moja siostra, uwielbiamy czytać. Dzielimy się opiniami o przeczytanych książkach, polecamy sobie nasze ulubione, znamy się tak dobrze, że wiem co tej drugiej najbardziej by się spodobało. Mamy teraz trudny czas, każda jest zajęta swoimi sprawami, gnamy w przeciwnych kierunkach, ALE NIE DAJEMY SIĘ ZWARIOWAĆ, codziennie staramy się wymienić chociaż jednym sms czy u nas wszystko dobrze, czy żadna z nas nie potrzebuje pomocy tej drugiej.
  Najbardziej by nam się spodobały książki „Black Ice”, „Real”, „Stinger. Żądło namiętności”, „Wszystkie barwy słońca”, takie w naszym stylu. Obie zasługujemy na chwilę relaksu z dobrą książką, z dobrą kawą i ze sobą. ;)

  Więc tak biorę książki dla siebie ale połowię oddaje jej, a potem się jakoś powymieniamy! :)

  A na karteczce napisałabym:
  „Zapraszam Cię na spotkanie z Twoją drugą połową, dobrą książką i pyszną kawką.”

  Obserwuję bloga: Paulet
  Na FB lubię jako: Paulina Kozłowska
  email: paulina.kozlowska8@o2.pl

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 65. Ja podarowałabym taką paczkę z książkami mojej siostrze, bo dzięki jej narodzinom stało się coś niezwykłego. Od pamiętnych lat, w których nie mogłam pogodzić się z faktem, że to nie ja jestem teraz najważniejszą osobą w rodzinie, minęło sporo czasu. Dojrzałam i zrozumiałam, że za siostrę oddałabym wszystko: nie tylko ulubione, drogie szpilki czy kosmetyki z wysokiej półki. Oddałabym za nią życie bo jest jedną z nielicznych osób, które diametralnie mnie zmieniły. Już nie jestem rozkapryszoną jedynaczką… dzięki niej jestem lepszym człowiekiem.
  Na kartce napisałabym: "Dziękuję za to, że dzięki tobie jestem lepszym człowiekiem :*"

  Obserwuję jako: Book Monster
  mail: k.mac-dolek@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 66. Dla siebie
  Zawsze mam problem z tym pytaniem: Dlaczego właśnie ja mam otrzymać nagrodę? I zawsze długo myślę czy odpowiedzieć i co napisać, bo to jest jak test, podczas uzupełniania którego zacinasz się na poleceniu: "Wymień trzy największe zalety, którymi się możesz poszczycić". Trzeba siebie obnażyć ze skromności i pokory, postawić na piedestale i głośno wykrzyczeć: "Bo zasługuję na to", oj ciężko mi to przychodzi, nie lubię się tak wywyższać, nawet gdy chodzi o taki mega cudny zestaw.
  Kocham czytać, bo dzięki temu mogę przekroczyć granicę między tym co realne i osiągalne, a tym, co niemożliwe. Mogę podróżować, przenosić się w czasie, przeżywać romanse z idealnymi mężczyznami (ale lepiej żeby mąż się o tym nie dowiedział ;)) i doświadczać całej gamy różnorodnych emocji. Kocham czytać za wielowymiarowe przeżywanie uczuć i wchodzenie w niezapomniane relacje z bohaterami, za ekscytację podczas pierwszych spotkań, za autentyczne wzruszenia i za chwilowe zapomnienie o smutnej rzeczywistości. Czasami bohaterowie wydostają się z zadrukowanych kart, siadają tuż obok i zaczynają ze mną dialog. Pytają, co bym zrobiła na ich miejscu, co czuję, czego żałuję, o czym marzę…I wówczas coś się we mnie zmienia… może staję się lepsza, mądrzejsza, bardziej doświadczona, czytając o cudzym (może i fikcyjnym, ale cóż to ma za znaczenie) życiu? Nie da się nie kochać książek!
  Może więc stanę na chwilę na tym piedestale i nie będę krzyczeć i żądać, ale cichutko poproszę o codzienną dawkę miłości, dozowaną w literkach :)

  Obserwuję jako: Edyta Chmura
  e-mail: edyta.cha@wp.pl
  Baner: https://www.facebook.com/edyta.chmura.12/posts/483150611883148

  OdpowiedzUsuń
 67. Niekoniecznie samolubnie, chciałabym wygrać i otrzymać książki dla siebie, ale... Kilka książek jest totalnie nie w moim guście, więc np. Real czy Wszystkie barwy słońca trafiłyby do cioci, a że w połowie czerwca imieniny, to prezent jak znalazł ;) Ja chętnie zagłębiłabym się z fantasy i Heartland, i zaszalałabym z kredkami w jednej z kolorowanek. Druga pewnie zostałaby przeznaczona do odkrywania talentu artystycznego najmłodszego członka rodziny. A później... Książki poszłyby w świat, nie ma co zatrzymywać takich perełek ;)
  Na fb obserwuję jako Natalia Grzanka, mail - natalia.grzanka@interia.pl, post udostępniony ;D

  OdpowiedzUsuń
 68. Aby potwierdzić,że spełniłam warunki:
  obserwuję jako: Alice Cullen
  lubię na fb jako: Anita Zdanek
  email: alce61.za@gmail.com

  Dla siebie:
  Ten wypełniony po brzegi kuszącymi nagrodami karton chciałabym przygarnąć do swojego serduszka, ponieważ jestem bardzo zaczytaną osobą,nie wyobrażam sobie życia bez tego!
  Czytam bardzo dużo i jest o dla mnie idealnym oderwaniem się od przytłaczającej czasem rzeczywistości... ale nie tylko ;) Uwielbiam również przelewać swoje myśli na papier i kreować własny świat, w którym zdarzyć się może zupełnie wszystko. Jest to uczucie nie do opisania :) Chciałabym żeby kiedyś moja historia ujrzała światło dzienne i została wydana, a czytanie kolejnych książek może mi tylko pomóc w udoskonaleniu mojego warsztatu ;) to najlepsze ćwiczenie :) więc możesz pomóc w kolejnym kroku do spełnienia mojego marzenia ;)
  To po pierwsze, a poza tym... zobaczyłam na Twoim filmiku kilka książek, na które od jakiegoś czasu poluję, m.in. Black Ice,Real czy Stinger- jestem bardzo ciekawa czy opinie o nich są zgodne z prawdą i chciałabym to sprawdzić na własnej "skórze".
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 69. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 70. Wybieram zestaw dla siebie, choć 6 książek z całego zestawu w przypadku wygranej sprezentowałabym bliskim mi osobom.

  W życiu nie chodzi o to by brać, lecz by się dzielić. Nie o to, by myśleć tylko o sobie, ale myśleć przede wszystkim o innych. Nie o to, żeby wiedzieć tylko czubek własnego nosa, ale by dostrzegać potrzeby innych. "Real" i "Stinger" dałabym siostrze, za to, że jest najlepszą siostrą i zarazem przyjaciółką na świecie. Taki mały prezent bez okazji. "Bratobujca" i "Ember in the Ashes. Imperium ognia" powędrowałby do chorego syna sąsiada, który ostatnio więcej czasu spędza w szpitalu niż w domu. Chciałabym mu umilić jakoś ten czas w szpitalu, a książki wydają się dobrym pomysłem. Dla koleżanki z pracy, która wychodzi za mąż w lipcu, zamiast bukietu kwiatków wręczyłabym kolorowankę w czerwonej okładce i "Wszystkie barwy słońca", tak na nową drogę życia. Dla mnie zostałoby "Heartland" bo kocham konie, "Black Ice", bo przekonałaś mnie do tej książki swoją recenzją i kolorowanka z pocztówkami, bo miałabym niezłą frajdę z wysyłania własnoręcznie wykonanych pocztówek.

  Lubię jako: Agnieszka Monika
  Obserwuję jako: Agnes C.
  E-mail: agnieszka.mp@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 71. Wybieram ten zestaw dla siebie, ponieważ niedługo mam urodziny i bardzo chciałabym dostać prezent w tak cudownej postaci. Moi rodzice nie lubią jak czytam, więc nie mam co liczyć na prezent w postaci książki, a moje środki finansowe nie wystarczają na zakup jakiejkolwiek książki. Najbardziej chciałabym przeczytać książkę "Black Ice", ponieważ moja koleżanka poleca mi ją od długiegio czasu, a mnie zaintrygował sam opis. Mam nadzieję, że będę miała cudowny urodzinowy prezent, z którego ucieszę się nie tylko ja, ale również moje rodzeństwo.
  Lubię jako: Aneta Janiec
  Obserwuję jako: Aneta
  E-mail: aneta5janiec12@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 72. Obserwuję jako: Wiktoria Guziewicz
  Lubię i udostępniam na fb jako: Dagmara Męcina
  Mail: vicky-7@o2.pl

  Wybieram zestaw dla siebie
  Z mojej bliskiej rodziny tylko ja jestem książkoholiczką. Próbuję zarazić czytaniem rodziców podrzucając im od czasu do czasu jakąś książkę, ale hmm... Tata czyta książki błyskawicznie, jak go tylko zainteresują. A z tym ciężko... Na szczęście mój chłopak lubi czytać i tak samo bardzo jak ja, ucieszyłby się z takiego prezentu :)
  Odkąd tylko usłyszałam o "Bratobójcy", poluję na tę pozycję. Japonia mnie fascynuje i z przyjemnością przeczytam osadzoną w niej historię. Na mojej liście książek, które muszę przeczytać są też: "Stinger. Żądło namiętności", "Real" i "Black Ice". Jak na razie żadnej z nich nie mam:( O pozostałych nie słyszałam, ale równie chętnie je poznam. A jeśli chodzi o kolorowanki... uwielbiam! Zanim jeszcze pojawiły się te dla dorosłych kupiłam sobie taką w miarę trudną dla dzieci. Nie będę pięknie opisywać mojej miłości do książek, bo to jest jasne, że zależy mi na tych powieściach tak, jak wszystkim biorącym udział.
  Bardzo by mnie taki prezent uszczęśliwił, zwłaszcza dlatego, że byłby takim słoneczkiem rozświetlającym moje ostatnie ciężkie i smutne tygodnie.

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 73. Ja chciałabym podarować taki zestaw mojej sąsiadce, która w zeszłym roku oddała do biblioteki 64 nowe książki. Dzieki niej nasza mała biblioteka naprawdę powiększyła swój zbiór o świetne nowości a my możemy z nich korzystać.

  OdpowiedzUsuń
 74. Zgłaszam się!
  Obserwuje i lubię na fb jako: Dominika Bruzda
  Udostępniam w google+: https://plus.google.com/112829469540751540575/posts/ZsPWUcmLTkZ
  e-mail: dominika76@onet.pl

  Dla siebie:

  Powinnam zapewnić dlaczego to właśnie JA powinnam wygrać. Jakub Żulczyk pisał "Można sobie chcieć. Chcieć zawsze można. Nikt tego nie zabrania. Nikt za to nie płaci." To nie ładnie tak mówić i mogłabym się rozczarować. Kiedy mówimy CHCĘ to się nastawiamy. Zaczynamy mieć nadzieję na powodzenie. Byłoby mi miło gdybym wygrała, ale kiedy tak się nie stanie, to nic się nie stanie. Podobnie jak kilka osób, podzieliłabym się nagrodą. "Wojna lotosowa" podarowałabym przyjaciółce, która jest przy mnie od 10 lat. Uwielbia fantastykę i w maluteńkim stopniu mogłabym jej podziękować ."Imperium ognia " również trafiłoby w ręce przyjaciółki, z którą dzielę się książkami. To nasz wspólny bzik. Książka wywołałaby uśmiech na jej twarzy. "Heartland" podarowałabym mojej mamie. Kolorowanki trafiłby do siostrzyczki aa i ja bym kolorowała. Pozostałe książki zostawiłabym sobie. To oczywiste, innym chodzi albo o książki - może faktycznie na nie zasłużyli, albo o sprawienie komuś prezentu. Ja zaliczam się do obu grup, ale wgrana to nie tylko książki. Gdybym chciała książkę, to mogę ją kupić albo wypożyczyć. Jeśli chciałabym zrobić prezent, to nie zwlekałabym z tym. Nie łudziłabym się okazją bo są lepsi . Dla mnie wygrana byłaby czymś więcej. Mogłabym powiedzieć bliskim "ZROBIŁAM TO DLA WAS" ,zobaczyć ich szczery uśmiech, reakcje. Uwielbiam widzieć dumę w oczach. Cieszy mnie to, że mogę zostać docenionym. To jest piękne, kiedy masz chęć i robisz coś dla innych. Taki uśmiech i takie poczucie jest najpiękniejszym darem na świecie. Kiedy czujesz się spełniony i masz świadomość, że cieszą się też inni.

  Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
 75. E-mail: nettelimo@gmail.com
  Obserwuję jako: Limonette
  Facebooka niestety nie mam :/

  Zestaw chciałabym podarować sobie, gdyż.. kocham książki. Po prostu. Jak bardzo?

  Przekonaj się sama, czytając poniższy wierszyk (pamiętaj, że niespodzianka kryje się w pierwszych literach wersów :)):

  Pisać - umiejętność ważna
  Okna myć - potrafi każda
  Narysować - wszyscy chętnie
  A spać? - nikt się toż nie zlęknie
  Dużo jeść - to radość szczera!

  W książkach siedzieć - kto wybiera?
  Szybko chętnych liczba spada
  Z dobrą książką iść wypada!
  mYślisz, że to strata czasu?
  Szkoda papieru i lasów?
  To myślenie pomylone!
  Kiedy czytasz jedną stronę
  Odzyskujesz szczęścia krocie
  (droższą niż brylanty w złocie.)

  Książek świat daje przygodę
  Od której nie można odejść
  Choćby człowiek się natrudził.
  Ha! Nigdy się nie zanudzi.
  A do tego, w książce każdej
  Milion kwestii bardzo ważnych

  Co nas uczą, byśmy sami
  Z wszelakimi problemami
  Yy.. radzili znakomicie
  Tak przez całe nasze życie.
  A więc już bez zbędnych pytań
  Cię zachęcę: dużo czytaj!

  Jeśli wiersz Cię nie przekonał, zachęcam jeszcze do obejrzenia filmiku (bo nic tak nie przekonuje, jak konkretne powody i jasna argumentacja!) :
  https://youtu.be/qMiRygJrL5c

  Jeżeli dalej czujesz, że nie jesteś pewna, pomyśl, jak sama byś się cieszyła, gdyby pewnego dnia trafiła do Ciebie tak ogromna paczka. I to jeszcze pełna wspaniałego, książkowego dobrodziejstwa. Tyle radości sprawisz mnie oraz wszystkich molom książkowym w moim otoczeniu, powierzając nam stosik ukryty w tej pięknej, kwiecistej skrzyni pełnej skarbów :)

  OdpowiedzUsuń
 76. Zgłaszam się,
  Obserwuję jako Dakota
  Polubiłam jako 97books
  E-mail: aleksandra.bartczak1mi@poczta.fm
  Odpowiedź: Dla bliskiej osoby
  Chciałabym wygrać ten pakiet, aby podarować go mojej siostrze, dzięki której zaczęłam czytać. To ona pokazała mi "Harry'ego Pottera", a potem razem ze mną czytała o przygodach czarodzieja. Dzięki niej zaczęłam sięgać po coraz więcej książek, zaszczepiła we mnie miłość do nich. Gdyby nie ona, to zapewne przesiadywałabym całe dnie przed komputerem, grając w jakieś idiotyczne gry. Sylwia (czyli moja siostra) jest wielką miłośniczką książek, czyta w każdym możliwym miejscu, gdy ma wolną chwilę. Czy to w pociągu, gdy wraca do domu, czy to w przerwie od pracy. Wszędzie. Taką paczuchą chciałabym jej podziękować za wszystko, czego nauczyła mnie o książkach (o ich szanowaniu!), za to, że zaszczepiła we mnie miłość do literatury oraz za samą obecność. Jest osobą, z którą mogę rozmawiać i rozmawiać o książkach. Zresztą gdyby nie ona, nie powstałby mój blog, do którego założenia mnie nieustannie zachęcała.

  Życzenia: Dziękuję za każde dobre słowo i za dzielenie się miłością do książek, jesteś najlepszą siostrą na świecie :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I oczywiście udostępniłam! https://www.facebook.com/97books/posts/1714365028840948

   Usuń
 77. Zgłaszam się
  Obserwuję jako Melisa Anonim
  Udostępniam na FB jako Małgorzata Bula
  Lubię Twój fanpage i wszystkich sponsorów, nie jestem tylko pewna, czy również Foksal, bo nie potrafię odnaleźć ich na Facebooku (ale lubię WAB, Buchmann i Wilgę). Chętnie polubię, jeżeli dostanę namiary na ich profil :)
  melisa2004@gmail.com

  Taki wspaniały prezent chciałabym podarować siostrze, ponieważ wkrótce się wyprowadza i kompletuje swoją biblioteczkę, a wciąż jest bardzo uboga. A na kartce z życzeniami napisałabym:

  "Z okazji tego, że się ode mnie wyprowadzasz :( dodaję jeszcze jeden karton do rzeczy, które zabierasz z naszego domu :( Żeby Ci te książki przypominały o tym, jak fajnie nam się razem mieszkało :( I żebyś miała co czytać, gdy Ci się beze mnie będzie nudziło :( (Ja też jeszcze żadnej z nich nie czytałam, więc będziesz mi mogła później pożyczyć :P) I dodaję też kolorowanki, które tak uwielbiasz, żebyś się mogła odstresować, gdy Cię wkurzy ktoś z nowych domowników..."

  OdpowiedzUsuń
 78. wybieram zestaw Dla siebie... aczkolwiek nie do końca samolubnie.
  Od dziecka strasznie podobał mi się pomysł zorganizowania Dyskusyjnego Klubu Książkowego, nigdy jednak nie natrafiłam na osoby, które pomysł ten uważałyby za godny zrealizowania. Ostatnio uległo to zmianie... Poznałam osoby, które podobnie jak ja nie uważają cyklicznych "posiadówek" przy książce i dyskusjach na ich temat za czas stracony. Mamy przy tym tak wiele zabawy, że znowu czuje się dzieckiem :) Nie ograniczamy się tylko do czytania, organizujemy tematyczne imprezy, również te, na które chętnie wpadają inni goście (kto nie chciałby trafić do świata magii i sączyć tam leniwie kremowe piwko / eliksiry?). Także w trakie takich spotkań przekonałam się do kolorowanek i innych odstresowujących książek do dorosłych...
  Zestaw, który mozna tu wygrać to zdecydowanie definicja powiedzenia "dla każdego cos miłego"... Chciałabym otworzyć go podczas jednego z naszych spotkań i wylosować w ciemno najbliższa lekturę... Brzmi to jak fajna zabawa, a i nóż ktoś odkryje w sobie miłość do gatunku, którego nie podejrzewałby o bycie interesującym...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. anna.pawezka@gmail.com

   Usuń
  2. obserwuje jako Anna Pawęzka, na fb lubię jako Anna Paw, tam tez wrzuciłam info: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=610188839146206&id=100004652868741

   Usuń
 79. Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!
  Czy jesteś obecna sytuacja w tarapatach lub grozi kłopotami?
  W ten sposób dajemy Ci możliwość podjęcia nowego rozwoju.
  Jako bogata osoba czuję się zobowiązany do pomocy osobom, które starają się dać im szansę. Wszyscy zasłużyli na drugą szansę, a ponieważ rząd nie powiedzie się, będzie musiał pochodzić od innych.
  Żadna kwota nie jest zbyt szalona dla nas i dojrzałość ustalamy za obopólną zgodą.
  Nie ma niespodzianek, nie ma dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej.
  Nie czekaj dłużej i komentuj tego posta. Podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą ze wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś pod adresem pastorosasben@outlook.com

  Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

  OdpowiedzUsuń
 80. Go to forum content
  ForumKredytowe.info.pl

  Discussion forum dedicated to broadly understood finances - you will learn, for example, how a credit card differs from a debit card or credit from a loan. In addition, the credit forum offers an exchange of views and experiences related to the world of finance.

  MainMembersSearchRegistrationLog in
  ForumKredytowe.info.pl »I will grant a private loan » I will borrow up to PLN 15,000

  PagesPrevious123Log in or register to post a reply
  Posts [51 to 65 of 65]
  51nataki41232014-02-13 16:01:25
  New member
  Inactive
  Registered: on 2/13/2014
  Posts: 1
  A: I will borrow up to PLN 15,000
  Hello,
  If you still grant loans I would be interested in the amount of 5,000
  I am asking for an urgent reply  52marta.pokucinska2014-02-13 23:05:23
  New member
  Inactive
  Registered: on 2/13/2014
  Posts: 3
  A: I will borrow up to PLN 15,000
  I am interested in a smaller amount: 3000 PLN. If possible, please contact: marta.pokucinska@gmail.com

  53asiac19882014-02-18 20:12:10
  member
  Inactive
  Registered: 18/02/2014
  Posts: 11
  A: I will borrow up to PLN 15,000
  hello I need help please contact asiac1988@op.pl

  54anusia4822014-02-19 12:17:03
  New member
  Inactive
  Registered: 19/02/2014
  Posts: 2
  A: I will borrow up to PLN 15,000
  Hello, I am interested in a PLN 2,000 loan for 6 months, please contact me on account 739032275

  55dorcia5922014-02-19 20:37:16
  New member
  Inactive
  Registered: 19/02/2014
  Posts: 2
  A: I will borrow up to PLN 15,000
  Hello, I need a loan of 6000, please contact me urgently dorotakacperska@poczta.fm or 515430443

  56andzia1862/26/2014 15:58:13
  New member
  Inactive
  Registered: on 26/02/2014
  Posts: 1
  A: I will borrow up to PLN 15,000
  Hello, do you still grant loans I need 10,000 for 5 years. Thank you for your reply

  57asiac19882014-03-04 19:26:03
  member
  Inactive
  Registered: 18/02/2014
  Posts: 11
  A: I will borrow up to PLN 15,000
  please contact asiac1988@op.pl

  58dan6660-03-032014 01:38:42
  New member
  Inactive
  Registered: on 3/5/2014
  Posts: 1
  A: I will borrow up to PLN 15,000
  Hello, I need 5,000 to 12 months

  59ewar69-07-032014 14:23:06
  New member
  Inactive
  Registered: on 3/7/2014
  Posts: 5
  A: I will borrow up to PLN 15,000
  Hello!
  I am interested in a loan of 12,000, please email ewar69@wp.pl

  60kasiaczek199333-03-03 23:20:05
  member
  Inactive
  Registered: on 3/15/2014
  Posts: 10
  A: I will borrow up to PLN 15,000
  Hello, I urgently need a private loan of PLN 10,000. Contact kasiaczek19933@wp.pl

  61gosia.k157693/18/2014 16:03:50
  New member
  Inactive
  Registered: 22/08/2013
  Posts: 2
  A: I will borrow up to PLN 15,000
  Hello, please contact me if the offer is still valid gosia.k15769@wp.pl needs 20 thousand

  62alxs12327/04/2014 08:43:10
  New member
  Inactive
  Registered: on 27/04/2014
  Posts: 5
  A: I will borrow up to PLN 15,000
  Hello, please contact me if the offer is still valid I really want a loan of up to PLN 3,000 alxs123@wp.pl

  63agnieszka.gajdka2014-04-28 19:47:40
  New member
  Inactive
  Registered: 28/04/2014
  Posts: 3
  A: I will borrow up to PLN 15,000
  Hello, is it current? please contact agnieszka.gajdka@gmail.com

  64krzysztof-roslaniec2014-04-29 10:46:47
  New member
  Inactive
  Registered: 29/04/2014
  Posts: 1
  A: I will borrow up to PLN 15,000
  WELCOME, URGENT NEEDS 3000 THOUSAND, WHICH DOCUMENTS WILL NEED TO RECEIVE A LOAN. THE LOAN WANTS TO COMMUNICATE THE DAUGHTER FOR DAUGHTERS.

  65holynska22014-04-29 11:48:30
  New member
  Inactive
  Registered: 29/04/2014
  Posts: 1
  A: I will borrow up to PLN 15,000
  WELCOME URGENT NEEDS 10,000 THOUSAND VERY I CARE FOR THE TIME. PLEASE QUICK CONTACT holynska2@wp.pl.

  Posts [51 to 65 of 65]
  PagesPrevious123Log in or register to post a reply
  ForumKredytowe.info.pl »I will grant a private loan » I will borrow up to PLN 15,000

  OdpowiedzUsuń