wtorek, 2 sierpnia 2016

"Modne koty" JAMES Elizabeth [kolorowanka dla dorosłych]- recenzja„Modne koty” to kolorowanka niezwykle przyjemna. Wzory są proste i nie posiadają zbyt wielu szczegółów, jednak pozostawiają szerokie pole dla kreatywności rysownika. Rysunki znajdują się na jednej stronie i takie rozwiązanie jest idealne, gdyż nie trzeba przejmować się, że kredki, bądź pisaki przebiją, jednocześnie niszcząc następny rysunek. 

„Modne koty” stały się dla mnie wyzwaniem i postanowiłam wypróbować kolorowanie kredkami akwarelowymi i na końcu pomieszać barwy mokrym pędzelkiem. Jeśli ktoś nie ma wprawy, czyli tak jak ja, polecam wybór kolorowanki nieskomplikowanej. Ta metoda bardzo mi się spodobała, ponieważ barwy nabierają intensywności, a gotowa praca prezentuję się obłędnie.

Tak jak sam tytuł mów, jest to zbiór kotów, w przeróżnych strojach i jeśli miałabym podsumować kolorowankę jednym słowem, to powiedziałabym, że jest urocza. Zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Łatwa, ale można z nią spędzić kilka miłych i pobudzających godzin. 

Polecam 4+/6


Dziękuję
 Kolorowanka dostępna TU!

2 komentarze: