niedziela, 15 października 2017

"My Little Pony" bez tajemnic! Atlas, Kocham ten film i książeczki z modelami!

1.Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy, Rarity, Applejack i Spike doczekali się wielkiej kinowej premiery, a co za tym idzie, Wydawnictwo Egmont wydało kolejną książkę z serii „Kocham ten film”. Bajki z tego cyklu towarzyszyły mi i mojej córce przez wiele wieczorów, dlatego „My Little Pony” było obowiązkową pozycją w naszej biblioteczce. Storm King pragnie zawładnąć całą magią Equestrii, a odważne kucyki postanawiają zapobiec katastrofie. Lekka, przyjemna lektura na wieczór. Piękne i barwne ilustrację cieszyły się zainteresowaniem dziecka, jednak tym razem daję dodatkowy plus za białe pola, na których był tekst. Znacząco ułatwiało to czytane. Polecam wszystkim fanom kucyków!  

2. „Atlas świata. My Little Pony” to prawdziwa gratka dla fanów Eguestrii! Książka została pięknie wydana. Duży format, twarda okładka i cudowne sztywne, a do tego w całości kolorowe strony. Atlas robi wrażenie ze względów estetycznych, lecz tak naprawdę jest prawdziwą skarbnicą wiedzy na temat Eguestrii. Magiczna kraina jest pełna tajemnic i fascynujących miejsc, które teraz zostały opisane w jednym miejscu. Dodatkowo bohaterowie zostali szczegółowo przedstawieni. Nie obawiajcie się, nie jest to zbiorowisko suchych faktów, ponieważ Spike w roli narratora spisał się idealnie i dzięki jego gawędziarskim umiejętnościom, Atlas sprawdzi się również, jako bajka. Figurka dołączona do książki jest świetnym pomysłem, a moja córka szybko zaopiekowała się małym smokiem.


3. 

„My Little Pony. Wielka tajemnica Pinkie Pie” oraz „Pora na czas”, to pierwsze książeczki z serii „Bajeczka z modelem”. Książeczki bardzo mi się podobają. Jest to bajka o przygodach znanych i lubianych bohaterów serialu. Ilustracje robią wrażenie, a sama bajeczka jest ciekawa. Do książeczki dołączony jest kartonowy domek, który można złożyć i ozdobić samodzielnie. Polecam delikatne rozgięcie zszywaczy i wyciągnięcie kartek z modelem. Dzięki temu bajka posłuży długo, bez większych śladów użytkowania. Przedszkolak z pomocą rodziców poradzi sobie z tworzeniem tekturowej budowli. Największą zaletą tego zestawu jest bez wątpienia model kucyka. Wielkość przyzwoita, a wierne odzwierciedlenie znanych bohaterek, zyskuję uznanie najmłodszych. Kolejne książki z tej serii bez wątpienia znajdą się w biblioteczce mojej córki, bo jest to nie tylko bajka, ale i świetna zabawa dla najmłodszych.  

Dziękuję! 

1 komentarz:

  1. Też będę mieć na dniach recenzję pakietu My Little Pony :D Te książeczki są boskie!

    OdpowiedzUsuń