wtorek, 25 października 2016

"Bajki na Boże Narodzenie" Cholewińska-Szkolik Aniela- recenzja


Okres przedświąteczny jest czasem magicznym i wyjątkowym. Warto spędzić go z bajkami, które nie tylko mówią o prezentach, ale pokazują również jak ważna jest rodzina oraz tradycja.
„Bajki na Boże Narodzenie” to ponad stu stronicowa książka, w której znajdziecie aż dziesięć bajek. Głównymi bohaterami są bliźnięta, Zosia i Staś, którzy już nie mogą doczekać się świąt. Każda z bajek stanowi odrębną historyjkę, które razem tworzą całość i opowiadają o przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia. Dekorowanie pierników, oraz ubieranie choinki to niewątpliwie ogromne przeżycie dla maluch, dlatego młody czytelnik, razem z bohaterami będzie przeżywał tę zapadające w pamięci chwile.
Książeczka jest pięknie wydana. Twarda i gruba okładka cudownie się prezentuję, a śnieżnobiałe kartki, ozdobione barwnymi ilustracjami przykuwają wzrok. Każda z bajek jest poprzedzona obrazkiem wzbudzającym wielkie zainteresowanie. Książka jest całkiem obszerna, tekstu jest dużo i idealnie sprawdzi się, jako bajka na dobranoc. Biorąc pod uwagę jakość wydania oraz wartość merytoryczną, to cena jest po prostu rewelacyjna, bo książkę można znaleźć za ok. 15 zł.
Nie jest to tylko lektura dla maluszków, ponieważ czcionka jest duża, a język prosty, jako pierwsza czytanka również sprawdzi się doskonale. Magiczna i piękna książeczka, która zachwyci najmłodszych czytelników.
Polecam 5-/6


Dziękuję!!!
KSIĄŻKĘ MOŻNA KUPIĆ TU!

4 komentarze: