wtorek, 4 października 2016

"Para zza ściany" Shari Lapena- Zapowiedź

Wszystko zaczęło się od kolacji u sąsiadów…
 
Wstrząsający debiut, pełna napięcia książka o młodej parze i z pozoru zaprzyjaźnionych z nią sąsiadach – są w niej zmienne nastroje, kłamstwa, zdrady oraz tajemnice pomiędzy mężami i żonami…
 
Anne i Marco Conti zdają się mieć wszystko – odwzajemnianą miłość, cudowny dom i śliczne dziecko, Corę. Ale pewnej nocy, kiedy przebywają na kolacji u sąsiadów, maleńka Cora znika z ich domu. Podejrzenia natychmiast skupiają się na rodzicach. Prawda o porwaniu niemowlęcia jest jednak znacznie bardziej skomplikowana…
 
W domu odgrodzonym od świata stopniowo wychodzi na jaw, co się naprawdę wydarzyło. Detektyw Rasbach wie, że przerażona para coś ukrywa. Z kolei Anne i Marco odkrywają, że w ich małżeństwie są sekrety, które trwają już od wielu lat. Dzień po dniu wychodzą na światło dzienne kolejne wstrząsające tajemnice – oszustwa, dwulicowość i niewierność, a czytelnik wstrzymuje oddech aż do szokującego finału.
 

„Skomplikowana, niesłychanie wciągająca opowieść, rollercoaster wrażeń. Szokująca narracja sprawiła, że przerzucałam kartki jak szalona”.
 
Tess Gerritsen,
autorka bestsellera Umrzeć po raz drugi
 

„Akcja doskonale skonstruowana do ostatniego drobiazgu, książka ostra jak brzytwa. Para zza ściany pozostaje w pamięci długo po przeczytaniu ostatniej strony”.
 
Harlan Coben
autor bestsellera Odnaleziony

Premiera: 24 października 2016


3 komentarze:

  1. Opis fabuły mnie niesamowicie zaintrygował i jestem ciekawa jak akcja potoczy się dalej! Chętnie przeczytam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Z chęcią mogłabym sięgnąć po tę książkę! :)

    OdpowiedzUsuń